bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Tuzla Böcek İlaçlama

Tuzla ilaçlama servisi

 

Tuzla İlaçlama

 

Tuzla, İstanbul Anadolu yakasının kalabalık ilçelerinden biridir. İlaçlama uygulamalarının sık yapıldığı bu ilçede, haşereler ile mücadele için profesyonel firmalardan hizmet alınması son derece önemlidir. Zira basit ilaçlar ile uygulama yapan şirketler, ciddi sağlık sorunlarına neden olabildiği gibi, maddi zararların oluşmasına da yol açmaktadır. Tuzla, gerek denize yakın konumu, gerekse kalabalık nüfusu nedeniyle haşere sorunlarının sık görüldüğü bir ilçedir. Karınca, hamam böceği, pire ve tahtakurusu gibi haşereler ile fare sorunu bu ilçede sık gözlenmekle birlikte, yapılan yanlış ilaçlamalar nedeniyle oluşan kayıplar da ciddi boyutlara ulaşabilmektedir.

Güvenli İlaçlama Hizmeti

Tuzla böcek ilaçlama şirketleri tarafından yapılan uygulamalar, zehirlenmelere dahi neden olabilmektedir. Zirai ilaç kullanımı yasal olmamakla birlikte, son derece tehlikeli olması ve kapalı alanlarda uygulanması yasak olmasına karşın, Sağlık Bakanlığından onaylı olmayan firmalar tarafından yapılan uygulamalarda yanlış ilaç kullanımı sıktır. Bunun için, ilaçlama firmaları aracılığıyla haşere mücadele hizmeti alırken, Sağlık Bakanlığı onayına dikkat edilmeli ve kalitesiz ilaçlar kullanan şirketler kesinlikle tercih edilmemelidir.

Tuzla'da En Çok Görülen Fare ve Haşere Türleri;Kalorifer böceği, Alman hamam böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, çatı faresi, fındık faresi, karınca, salyangoz Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, pamuk faresi, ev faresi
karafatma, mite, , çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi


Sağlık Bakanlığı onayına sahip olan ve böcek ilaçlama alanında 20 yıllık tecrübesi ile hizmet veren Titiz ilaçlama, Tuzla böcek ilaçlama şubesi ile bu ilçede, garantili uygulamalar yapmaktadır. Aydınlı, Evliya Çelebi, Mimar Sinan, Yayla ve Şifa semtleri başta olmak üzere, Tuzla'nın tüm bölgelerinde hizmet veren firmamız, garantili uygulamalar yapmaya ve bu ilçede halk sağlığını korumaya devam etmektedir. Etkili şekilde haşere ilaçlamaları yapan ve zararlı canlıları kısa sürede yok edecek etkiye sahip uygulama yöntemleri kullanan firmamız, Tuzla böcek ilaçlama firmaları arasında lider ve öncü olarak hizmet vermektedir.