bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kara Sinek ilaçlama

sinekKara sinek oldukça pis bir haşere olduğundan mikrop bulaştırma ihtimali yüksektir. Pis alanlarda bulunmaları sebebiyle birçok mikrop barındırmaktadırlar. Evlerimize kadar da gelebilen karasinekten kurtulmak karasinek ilaçlama yardımı alarak mümkündür. Bireysel olarak karasinek ile mücadele etmek tamamen bu sorunlarınıza çözüm olmaz. Her yerden kolaylıkla girebildiklerinden dolayı bir süre sonra aynı sorunlar karşılaşabilirsiniz.

Karasinekler pis alanlarda yaşayan canlılardır. Vücutlarında sayısız mikrop taşırlar. Yaşam alanlarına giren karasinekler gıdaların üzerlerine konup mikroplarını bırakırlar. Bu şekilde insanlara hastalık bulaştırırlar. Karasineklerden kurtulabilmek için mutlaka uzman ilaçlama şirketlerinden yardım alınmalıdır.

Karasineklerin boyu ortalama 0.5 mm ? 1cm kadardır.Karasineklerin hızı insanların hızından 10 kat daha fazladır.

Karasinekler yumurtlama yöntemi ile çoğalırlar. Yumurtaları yaklaşık 10 saat içinde açılır. Bir karasinek ömrü boyunca milyonlarca yumurta bırakmaktadır.Sayıları kolaylıkla artabildiği için her geçen gün karasinekten kurtulmak daha da zor hale gelir. Profesyonel karasinek ilaçlama şirketleri ile irtibat kurmanız sonucunda yardım bu canlılardan kurtulmanız mümkündür.

İlaçlama firmamızın ekonomik fiyat politikası ve profesyonel uygulamaları ile karasineklerden kökten kurtulabilirsiniz. Titiz ilaçlama şirketi sizlere 7/24 ilaçlama hizmeti sunarak, karasineklerden kurtulmanız için destekçiniz olmaktadır.

Titiz ilaçlama şirketinin ekonomik ve kaliteli hizmetlerinden faydalanabilmek için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.