bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

İstinye Böcek İlaçlama

Sarıyer böcek ilaçlama ekiplerimiz her gün yoğun şekilde çalışmaktadır, bölgenin ilaçlama konusunda güvendiği tek firma olarak İstanbul böcek ilaçlama ekiplerimizin tamamı profesyonel ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Yapılan tüm ilaçlamaların kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için seçtiğimiz ilaçlar ve kullandığımız yöntemler, yılların tecrübesi ile sabittir. Firmamız kaliteye önem vermektedir.

Yapılan ilaçlamalarda sonuç aldığımız zararlılara örnek vermek gerekirse; pamuk faresi, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, lağım faresi, Tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, kara fatma, kalorifer böceği, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, tahtakurusu, fındık faresi,  çatı faresi, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  ev-lağım faresi, çatı/fındık faresi, hamam böceği, fare, akrep, oryantal hamam böceği, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, örümcek, yılan, ev faresi, sinek, çıyan böceği, tespih pire, çıyan, kene tespih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, kırkayak,   akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek gibi türler kolaylıkla sayılabilir.

Etkili böcek ilaçlama yöntemlerinin önemli olduğunu biliyoruz. Böcek ilaçlama İstinye bölgesinde kısa sürede etkin sonuç alan işlemlerle yanınızdayız.  Bizlerle çalışarak sadece etkili sonuç almış olmazsınız, aynı zamanda insan sağlığına önem vererek yaptığımız çalışmalar sayesinde sağlık şartlarınızı yükseltme imkan da bulursunuz.

Piyasa, çok daha ucuz fiyat verebilmek adına kalitesiz ilaç kullanan ilaçlama firmaları ile dolu. Bizler, farkımızı burada ortaya koyuyoruz. İstinye böcek ilaçlama şirketi olarak  asla insan sağlığına zarar veren ilaçları tercih etmediğimizi bilmenizi istiyoruz. Çünkü insan sağlığı önemlidir. Kaliteli hizmet, her konuda önemlidir. TSE onaylı ve Ziraat Mühendislerince testlerden geçen haşere ilaçlarını tercih ediyoruz. Yaptığımız ilaçlama sonrasında kısa sürede sonuç almanız için kaliteden taviz vermiyoruz. Bizlere, müşteri hizmetleri iletişim numaramız ile 7-24 ulaşabilirsiniz. Etkin çözüm sunan profesyonel ilaçlama ekiplerimizden bilgi alabilirsiniz. Eğitimli kadromuz ve insan sağlığına verdiğimiz önemle, her türlü alan ilaçlamasında yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.