bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Güngören Böcek İlaçlama

Güngören ilaçlama servisi

 

Güngören İlaçlama

İstanbul Avrupa yakasında bulunan Güngören, böcek ilaçlama uygulamalarının sıklıkla yapıldığı bir ilçedir. Böcek ilaçlama alanında yapılan faaliyetler, bu ilçede bazen ciddi sorunlar yaratabilmektedir. Zira Güngören böcek ilaçlama firmaları arasında, yasal olmayan biçimde hizmet veren ve Sağlık Bakanlığı onayı bulunmadığı halde faaliyetlerine devam eden çok sayıda firma vardır. Bu tür firmalar tarafından yapılan ilaçlama uygulamaları, hem maddi zararlara hem de sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Ayrıca kalitesiz ilaçlar ya da zirai nitelikteki kimyasallar ile yapılan uygulamalar, haşere sorunlarına çözüm olmamaktadır. Bu nedenle, Güngören böcek ilaçlama şirketlerinden hizmet alırken dikkatli olunması ve gerekli belgelerin kontrol edilmesi şarttır.

 

Haşere İlaçlama Teknikleri

  • Sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama ve fare istasyonları

 

Pire, hamam böceği ve karınca gibi yaz aylarında popülasyonu artış gösteren haşereler, Güngören'de en çok rastlanan zararlılar arasında yer alır. Dolayısıyla bu ilçedeki ilaçlama işlemlerinin büyük kısmı, bu haşerelere karşı yapılmaktadır. Konut ve bina ilaçlama hizmetlerinin yanı sıra, iş yeri, fırın, cafe gibi alanlarda ilaçlama işlemleri için de ilaçlama firmaları sıklıkla hizmet vermektedir. Ancak firma seçimi önem arz ettiğinden, bazı firmalar zararlı canlılara karşı etkili çözümler sağlayamadığından, haşere sorunu tekrar edebilmektedir.

 

İlaçlaması En Çok Yapılan Haşere Türleri;

  • karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi

 

Güngören böcek ilaçlama şubesi ile bu ilçede hizmet veren Titiz ilaçlama, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ile kaliteli bir şekilde uygulama yapmakta ve haşere sorununa karşı etkili çözümler sunmaktadır. Başarılı uygulamaları ile zararlı canlıları kısa sürede yok eden ve ilaçlama şirketimiz, her alanda ilaçlama yapabilme kapasitesine sahiptir. Akıncılar, Güneştepe, Haznedar, Tozkoparan başta olmakla birlikte, bu ilçedeki tüm semtler kaliteli ilaçlama hizmeti veren Titiz ilaçlama, ekonomik ilaçlama fiyatları sunarak, herkesin kaliteli hizmetten yararlanmasını sağlamaktadır.

Güngören'de İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler