bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Çiftlikköy Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın İstanbul Çatalca ilçesine bağlı faaliyet gösteren Çiftlikköy böcek ilaçlama servisimiz zararlı canlı türlerini kontrol altına alma konusunda hizmet vermektedir. Haşere ve kemirgenlerle ilgili tüm sorunlarınız için 7/24 hizmet veren servisimizden destek alabilirsiniz.

Zehirli Canlı Türleri Mücadele ve Yöntemleri

İnsanların yaşam alanlarında cirit atan, mikrop taşıyan onlarca türde zararlı canlı bulunmaktadır. Ama pek çoğumuz aynı çatı altında soluk aldığımız bu zararlı canlı türlerinin sağlığımız üzerindeki olumsuz etkilerinin farkında değiliz. Mevsimlerin değişmesiyle, yeşil alanların çoğalması, havaların ısınması, zararlı canlı türlerinin de türemelerine sebep olmaktadır. Yeterli derecede tedbir ve önlemler alınmadığı zaman, zararlı canlı türlerin doğuracağı sonuçlarda giderek tehlike arz etmeye başlar. Yaşadığımız ortamlardan bu zararlı ve zehirli türlerden arınmanın en sağlam yolu böcek ilaçlaması yapmaktır. Tabi bu uygulamanın ilkel şartlarda, amatör ellerde uygulanmasını kesinlikle önermiyoruz. Çünkü böcek ilaçlama için tercih edilen belli başlı, kurallı mücadele ve yöntemler bulunmaktadır. Çiftlikköy servisimizden destek alabilirsiniz.

Sıvı ilaçlama; haşere ve diğer türler için en etkin ve kesin sonuçlar elde etmemizi sağlayan uygulama yöntemlerinin başında gelmektir.

Jel ilaçlama; hamamböcekleri için tasarlanmış, güçlü ve keskin niteliğe sahip bir uygulama yöntemidir.

Kokulu ve Kokusuz ilaçlama; Kapalı ve açık mekanlarda uygulanan tesirini gösteren uygulama yöntemidir.

Fare İstasyonları ve düzenekleri; Kemirgenleri kontrol altına almak adına tasarlanmış müthiş bir uygulamadır.

Yukarıda uyguladığımız yöntemlerle sizlerde haşere türlerinden kurtulabilirsiniz. Ayrıca sizi ve sağlığınızı tehdit eden diğer zararlı canlı türler için mutlaka iletişime geçiniz.

Sağlık Bakanlığından onaylı ruhsatlı firmamız, TSE standartlarına sahiptir. 20 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamıza 7/24 istediğiniz saatlerde ulaşabilir randevu alabilirsiniz. Firmamız, garantili hizmet anlayışı ve ekonomik fiyatlarla size her daim destek vermektedir.