bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Cennet Mahallesi Böcek İlaçlama

İstanbul Avrupa yakası Küçükçekmece böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak çalışmalarını özenle sürdüren Cennet Mahallesi Böcek İlaçlama servisimiz, haşerelerin güvenle kontrol altına alınması konusunda kapalı ve açık mekanlarda 7/24 sizlere profesyonel destek sunmaktadır.

Havaların ısınması, yeşil alanların çoğalmasıyla haşerelerde bu alanlarda boy göstermeye başladılar. Ev ve iş yerlerimizde yaz aylarının gelmesiyle ciddi anlamda, gözle görülmeye başlanan haşerelerden kurtulmak için profesyonel yardıma ihtiyacınız olduğunu hatırlatmakta fayda var. Cennet mahallesi Böcek ilaçlama servisimiz size ihtiyaç duyduğunuz her alanda destek verecektir.

Haşereler Evlerimize Nasıl Girer?

Haşereler, doğal yaşam alanları daraldığında ve yeterli derecede besin ve su kaynağı bulamadıklarında her tarafa saldırırlar. Haşereler aç kaldıkları süre içinde önlerine çıkan canlı cansız her şeyi tahrip eder, ısırırlar. Haşereler aç kaldıklarında hem sağlığımıza hem de maddi anlamda eşyalarımıza zarar verir.

Haşereler genellikle şu yollarla evlerimize kadar ulaşır;

a)Açık kapı ve pencere aralıklarından,

b)Banyo ve Tuvalet borularından,

c)Tesisat borularından,

d)Baca ve Şöminelerden,

e)Duvar çatlaklarından,

f)Çürük ahşap yarıklarından,

g)Evcil hayvanlar aracılığı ile,

e)Dışarıdan satın aldığımız bir eşyanın üstünden evimize kadar girebilmektedirler.

Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

Haşere ve kemirgenler için geliştirilen en son teknoloji yöntemler sayesinde artık tamamıyla kurtulmak mümkündür.

a)Sıvı İlaçlama

b)Jel ilaçlama

c)Fare İstasyonları ve Fare düzenekleri

d)Kokulu İlaçlama

e)Kokusuz İlaçlama

7/24 hizmet veren firmamıza ulaşarak ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçları kullanmaktadır. Ayrıca ilaçlarımızda TSE tescil damgası bulunmaktadır. Ev ve iş yerlerimizde leke ve iz bırakmadan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Garantili ilaçlama ve ekonomik fiyat fırsatları için bizi aramanız yeterlidir.