bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Çekmeköy Böcek İlaçlama

Çekmeköy İlaçlamaÇekmeköy böcek ilaçlama firmaları, İstanbul Anadolu yakasında yer alan ve bu ilin en seyrek nüfusa sahip bölgeleri arasında yer alan bu ilçe için sıklıkla uygulama yapmaktadır. Haşere ve kemirgenlerin yoğun olarak görüldüğü Çekmeköy'de ilaçlama şirketleri; iç ve dış mekanlar için özellikle yazın ve sonbahar aylarında sıklıkla işlem yapmaktadır. Tarla faresi ve çatı faresi gibi kemirgenler ile akrep ve kırkayak gibi zehirli haşerelerin yoğun olarak görüldüğü bu ilçede, yaz aylarında hamam böceği ve pire sorunu ile de birçok alanda karşılaşılmaktadır. Bodrum, bina, ev gibi kapalı alanlar ile çiftlik gibi alanlara yoğunlukla uygulama yapan Çekmeköy böcek ilaçlama firmaları, sıvı ilaçlar ya da jel ve katı formdaki ilaçlar kullanarak uygulama yapabilmektedir.

 

Beykoz, Ataşehir ve Ümraniye gibi İstanbul ilçelerine komşu olan Çekmeköy; Ömerli, Taşdelen, Alemdağ gibi semtlere sahip olan Çekmeköy'de ilaçlama şirketleri tarafından bütün semt ve mahalleler için uygulama yapılmaktadır. Göç veren bir ilçe olmasına karşın gelişen yapılaşma nedeniyle, birçok bina ve büyük yapının inşa edildiği bu ilçede, açık arazi ve şantiye ilaçlama uygulamaları da yapılmaktadır. Çekmeköy haşere ilaçlama şirketleri bu ilçede, tüm haşere ve kemirgen türleri için uygulama yaptığı gibi özellikle açık alanlarda danaburnu, güve ve ağaç kurdu gibi bitkilere zarar veren canlılara karşı ilaçlama yapmaktadır.

 

Yaşam Alanlarımızda En Çok Görülen Haşere Grupları;

  • Karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı

 

Çekmeköy Böcek ilaçlama servisi olarak hizmet veren firmamız bu ilçedeki tüm semt ve köyler için ekonomik ilaçlama hizmeti vermekle birlikte %100 garantili uygulama yapmaktadır. Sağlıksal sorunları tetikleyen ve maddi hasarlara neden olan haşerelerden kurtulmak için yapılması son derece önemli olan böcek ilaçlama uygulamalarında kaliteli ve etkili ilaçların kullanılması şarttır. Basit ilaçlar ile uygulama yapan haşere ilaçlama firmaları, ciddi sağlık sorunlarına yol açacağı gibi maddi hasarlara da neden olacaktır. Ziraat mühendisleri tarafından hazırlanan ve eğitim almış uzman elemanlar yoluyla uygulanan böcek ilaçları, sağlığınız açısından hiçbir tehlike arz etmeyeceği gibi haşerelerden kurtulma konusunda da etkili çözüm verecektir.

 

Çekmeköy'de İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler