bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Çekirge ilaçlama

çekirge

 

Çekirge ilaçlama ihmal edilmemesi gereken bir uygulamadır. Çünkü çekirgeler tarla ve bahçelerdeki ekili alanlara zarar verirler. Verimi azaltırlar, bu gibi alanları kullanılmaz hale getirirler. Bu nedenlerdir ki ilaçlama firmaları tarafından alınacak yardımlar doğrultusunda çekirge ilaçlama uygulatılmalıdır. Çekirgelerin boyu 3-4 cm kadardır. Ancak yaşam alanlarına göre boyları değişmektedir.

 

Düzkanatlılar sınıfında incelenen çekirge sıçrama özelliğine sahiptir ve hareketini sıçrayarak sağlar. Bu haşerelerin renkleri genellikle kahverengi, yeşil ve siyah tır. Çekirgeler çıplak elle yakalanmaması gereken böceklerdir. Çünkü çekirge bu esnada kişiyi ısırarak zarara neden olabilir. Çekirgeden kurtulmak içim bireysel yöntemlerden uzak durmalısınız. Uzman kişiler tarafından destek alarak güvenli yöntemlerle bu böcek türlerinden kurtulabilirsiniz.

En Çok İlaçlaması Yapılan Çekirge Türleri;
  • Tarla çekirgesi
  • Yeşil çekirge
  • Kara çekirgesi

Tüm çekirge türlerine karşı %100 başarı sağlayan Titiz ilaçlama, Sağlık Bakanlığınca onaylı ve belgeli bir firmadır. Alanının uzmanı ilaçlama personellerimiz, 7 ün 24 saat görev başındadır. Firmamıza dilediğiniz zaman ulaşarak ilaçlama hizmeti talep edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir