bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Çayırova Böcek İlaçlama

Çayırova böcek ilaçlama

Alerjik reaksiyonlara neden olan kan emici parazitlerden ve insanlara hastalık bulaştıran haşerelerden korunmak için haşere ilaçlama hizmeti almanız gerekmektedir. Haşere ilaçlama hizmetlerini her firmadan güvenilir olarak alamazsınız. Profesyonel olarak gerçekleştirilen işlemler, daha güvenli ve daha kalıcı sonuçlar verecektir. Firmamızın Çayırova böcek ilaçlama şubesinde gerçekleştirdiği garantili ilaçlama işlemleri ile sizlere rahatsızlık veren ve yaşam kalitenizi düşüren haşere/kemirgenlerden tamamen kurtulabilirsiniz.

 

Garantili İlaçlama Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

 

Kocaeli'nin tüm semtlerinde hizmet veren firmamızın Çayırova böcek ilaçlama şubesinde ilçenin tüm mahalle ve semtine araçlı servisleri bulunmaktadır. Amacımız yaşam kalitenizi düşüren haşerelerden sizlere mümkün olan en kısa sürede kurtarmaktır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan, ilaçlarımız insan sağlığına zarar vermeden açık/kapalı tüm yaşam alanlarında kalıcı çözümler sunmaktadır. Servisimiz, sıklıkla problem haline gelen hamam böceği, kalorifer böceği, fare ve pire ilaçlama alanlarında da faaliyet göstermekte ve başarılı sonuçlara imza atmaktadır.

Çayırova böcek ilaçlama servislerinin hizmet verdiği semt ve mahalleler;
Alikahya, Acısu, Uzuntarla, Karşıyaka, Akmeşe, Yeniköy, Köseköy, Arslanbey, Saraybahçe, Maşukiye, Bahçecik, Bekirpaşa, Büyükderbent, Eşme, Yahyakaptan, Kullar, Kuruçeşme, Merkez, Sarımeşe, Suadiye, Uzunçiftlik, Yuvacık mahalleleridir.

 

İlaçlama Fiyatları

İlçede ilaçlama fiyatları, uygulanan yönteme, böceklerin türüne, uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Alanında uzman donanımlı personellerimiz, böceklerin türüne ve yoğunluğuna göre yöntemi ve kullanılacak ilacın dozajını ayarlamaktadır. Size en uygun fiyatlandırmayı çıkaran personellerimiz, yaşam alanlarında kapsamlı olarak işlemlerini gerçekleştirmektedir. İlçedeki en ekonomik fiyatlandırmayı şirketimiz uygulamaktadır.

 

Ekonomik fiyatlarla, tek seferde yaşam alanlarınızda kalıcı çözümler sağlamak istiyorsanız, titizilaclama.com üzerinden bizimle iletişime geçiniz. Böcek ilaçlama Çayırova şubesinin, müşteri temsilcilerimizden fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Çayırova İlçesinde İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler