bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Boğazköy Böcek İlaçlama

Şirketimizin İstanbul Arnavutköy şubesine bağlı faaliyetlerini sürdüren Boğazköy Böcek İlaçlama servisimiz, haşere ve kemirgen türlerinin sağlıklı bir şekilde kontrol alma hususunda 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.

Haşere ve kemirgen gibi zararlı canlı türleri barındırdıkları mikroplar sayesinde yaşam alanlarında ölüm saçar. Sağlık unsurunu ciddi anlamda tehdit eden bu zararlı canlı türlerine karşı önlem alınmadığı müddetçe hayatımızı tehdit etmeye devam edecektir. Bu konuda alınacak önlemlerin başında ilaçlama hizmeti yer almaktadır. Ancak ilaçlama hizmetinin doğrudan uzman ve profesyonel firma tarafından uygulanması gerekmektedir. Boğazköy böcek ilaçlama servisimiz, zararlı canlıların kolay bir şekilde etkisiz hale getirilmesi konusunda sizlere hizmet vermektedir. Firmamız, sahip olduğu son teknoloji araçlarla modern hizmet anlayışını benimsemektedir.

Haşerelerle Mücadele

Haşere ve diğer zararlı canlı türleriyle bireysel olarak başa çıkmak mümkün değildir. Çünkü haşerelerin bulunduğu alanları tespit etmek çok zor bir iştir. Bunun yanında ilaçlama uygulamasını kendi başımıza yapmamız büyük risk taşımaktadır.

 Peki, haşere, kemirgen, sürüngen, asalak ve parazit gibi zararlı canlı türlerinde nasıl kurtulabiliriz?

Garantili Yöntemlerimiz

Günümüz modern çağında, ilaçlama hizmeti uygulamaları, ilkel amatör yöntemlerin yerini, profesyonel, teknolojik ve garantili, sonuç odaklı yöntemlere bırakmıştır. Bu uygulama yöntemleri sayesinde zararlı canlı türleri ile kesin olarak vedalaşmak mümkün.

Bu uygulama ve yöntemler;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Sağlık Bakanlığından onaylı izin ruhsatımız, TSE standartlarına uygun tescilli ilaçlarımızla 7/24 hizmet sunmaktayız. Günün dilediğiniz herhangi bir saatinde çağrı merkezimizi arayarak ilaçlama hizmeti için randevu talep edebilirsiniz. Garantili İlaçlama ve Ekonomik Fiyat için hemen bizi arayın. Sizde yaşam alanlarınızı kısıtlayan zararlı canlı türlerinden anında kurtulun.