bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Hakkımızda


Titiz ilaçlama eğitimli ve uzman kadrosu ile uzun yıllardır sizlere hizmet vermekte olan bir böcek ilaçlama firmasıdır. Firmamız, dünyada haşere ilaçlaması konusunda kullanılan tüm yöntem ve ilaçları yakından takip ederek müşterilerine sunmaktadır. Titiz ilaçlama şirketinin kullanmakta olduğu etkili ve yasal ilaçlar insan sağlığına zararsız ilaçlar olup, şirketimiz bünyesinde çalışan ziraat mühendislerimiz tarafından özel olarak hazırlanmaktadır.

Günün her saati İstanbul'un her ilçesinde böcek ilaçlama hizmeti veren Titiz ilaçlama, müşterilerine kemirgenlerden ve haşerelerden arınmış hijyenik ortamlar sağlamaktadır. İstanbul'da Anadolu ve Avrupa yakasında, 22 şubemizle sizlere hizmet sunmaktayız.

 


Şubelerimiz

İstanbul, Bursa, Kocaeli ve İzmir illerinde hizmet vermekteyiz. Her ilçeye ekonomik ilaçlama fiyatları ile servis anlayışımız doğrultusunda, ülkemizin en büyük illerindeki tüm ilçelerde şubemiz bulunuyor. Böylece, servis ücreti almadan böcek ilaçlama yapma imkanı yakaladığımız gibi, müşterilerimizin kaliteli hizmetten hızlı ve ekonomik şekilde yararlanmasını sağlıyoruz. Gelişmiş ilaçlama teknolojilerini takip eden ve modern yöntemler ile her geçen gün daha başarılı sonuçlar elde eden ekimiz, İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakası başta olmak üzere; İzmir’de, Bursa’da ve Kocaeli’nde tüm ilçe ve semtlerde garantili hizmet sunuyor.

 

Kalite anlayışımız

Titiz ilaçlama, köklü bir şirket olan ve kaliteli, insan sağlığını koruyan kalite anlayışı ile her alanda garantili şekilde servis sunan şirketimiz, etkili böcek ilaçları ile profesyonel şekilde böcek ilaçlama yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini birinci sırada tutan ve bu ölçekte kaliteli haşere mücadelesi anlayışından şaşmayan Titiz ilaçlama, insan sağlığı açısından hiçbir tehlike içermeyen haşere ilaçları ile başarılı ve etkili bir şekilde uygulama yaparak, zararlı canlılara karşı kesin çözüm sağlamaktadır.

 

İlaçlama Yöntemlerimiz

Sıvı haşere ilaçları ile olduğu gibi, katı ve jel böcek ilaçlama teknikleri ile de uygulama yapabilen firmamız; iş yeri, ofis, ev, bina, bodrum, atölye ve fabrika başta olmak üzere akla gelen her alanda uygulama yapabilmektedir. Sıcak havalarda böcek ilaçlama taleplerinin artış göstermesi ve zararlı canlıların birçok alanda görülmeye başlanması, mücadele için yapılan ilaçlama sayısını da etkilemiştir. En etkili ilaçlama yöntemlerini modern teknikler doğrultusunda uygulayan Titiz ilaçlama firması, haşereler ile mücadele alanında lider marka olmayı sürdürmektedir.

 

Ekibimiz

Titiz ilaçlama; ziraat mühendisleri, haşereler hakkında tüm bilgilere sahip olan çağrı merkezi sorumluları, eğitimli ve sertifika sahibi böcek ilaçlama elemanları ile her alanda en kısa sürede garantili olarak böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Alanında uzman olan personeller ile hizmet  veren Titiz ilaçlama şirketi, bünyesindeki tüm elemanları eğitmekte ve onların sürekli gelişimine destek olmaktadır.

 

Garantili Hizmet

Titiz ilaçlama, kurulduğu günden bu yana, garantili hizmet anlayışını sürdürmüştür. Haşereler ile mücadele hizmeti verdiği alanlarda, garanti sunan ve zararlı canlılara karşı yaptığı uygulamalarda yüzde yüz garanti sağlayan Titiz ilaçlama, açık ya da kapalı alanlar fark etmeksizin her bölgede garantili şekilde hizmet sunmaktadır.

 

İlaçlama Fiyatlarımız

Titiz ilaçlama şirketi, haşere ve kemirgenler ile mücadele etmenin sağlık açısından ne denli önemli olduğunu bilmekle beraber, bu hizmetten herkesin yararlanabilmesi için ekonomik ilaçlama fiyatları ile uygulama yapmaktadır. Zararlı canlılara karşı en kısa sürede çözüm veren yöntemler kullanan; açık ve kapalı alanlarda ekonomik haşere ilaçlama ücretleri sunan Titiz ilaçlama 7 gün 24 saat hizmet vermekte ve servis ücreti almamaktadır.