izmit-bocek-ilaclama

İzmit Böcek İlaçlama

İlaçlama
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Garantili yöntemlerle hizmet veren ve müşterilerine sağlıklı yaşam alanları oluşturan şirketimiz, Kocaeli ilinin bütün ilçelerinde hizmet vermektedir. İzmit böcek ilaçlama şubemizde kaliteli hizmet verdiğimiz alanlardan biridir.

Kaliteli Hizmet Anlayışımız

Şirketimizin öncelikli amacı, halk ve çevre sağlığını korumaktır. İlaçlarımız, ziraat mühendislerimizin kontrolünden geçen ürünlerdir. En kaliteli ham maddelerden üretilen ürünlerimiz, sağlığınıza zarar vermemektedir.

Son yıllarda artan taleplerden dolayı, birçok firma kurulmuştur. Bunlardan birçoğu merdiven altı iş yapmaktadır. Yasal olmayan bu firmalar, insan sağlığını zora sokacak yaklaşımlarda bulunmaktadır. Özellikle çocukların bağışıklık sistemi, kullanılan kalitesiz ilaçlardan etkilenmektedir. Korsan firmalar, kimyasal ürünlerle haşere ile mücadele etmektedir. Bu ürünler, içerisinde kanserojen madde bulundurmaktadır. İleride oluşabilecek birçok kalıtsal hastalığa, zemin hazırlamaktadır. Kalitesiz ilaçlarla, haşere ile mücadele eden İzmit böcek ilaçlama firmaları, yaşam alanlarında haşere ile mücadele işlemlerinde de başarılı olamazlar. Yaşam sürdüğünüz alanlarda bulunan haşereler ve farelerin hepsi üzerinde etki sağlayamadığı için, bir süre sonra zararlı canlıların istilasına maruz kalabilirsiniz.

İlçede Halk Sağlığını Tehlikeye Sokan Zararlı Canlılar

Yaban arısı, uyuz böceği, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, kalorifer böceği, karınca, tesbih böceği, tatarcık, tatarcık, kakalak,eşek arısı, mite,salyangoz, kertenkele, akar, halı böceği,  örümcek, güve, mayt, çıyan, kene, bit, sinek, tahtakurusu, gümüş böceği, sıçan, pire, Amerikan/ sivrisinek, Alman hamam böceği, karafatma, kulağakaçan böceği, çekirge, akrep, tahtakurdu, kırkayak, yılan gibi haşere ve fare türlerinin tümünü yaşam alanlarınızdan kalıcı çözümlerle uzaklaştırmaktayız.

Kalıcı Çözümler

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları

İzmit böcek ilaçlama hizmetlerimiz, kaliteli uygulamalarla Kahya, Çarşı, Şahıl, Yenidoğan, Yenişehir, Saraybahçe ve Gündoğan semtlerinde günün her saati ve haftanın 7 günü aralıksız hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz, uygun fiyat beklentinizin çok daha altındadır. Piyasadaki en uygun fiyatlarla İzmit böcek ilaçlama şubesi uygulama yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir