bocek-ilaclama-sirketlerinin-onemi

Böcek ilaçlama şirketlerinin önemi

İlaçlama
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Böcek ilaçlama şirketlerinin önemi konusunda yazmak istedik. Titiz ilaçlama Türkiye’de böcek ilaçlama sektöründe öncü olarak ilaçlama hizmeti vermektedir. Böcek ilaçlama şirketleri genel anlamıyla kapalı ve açık her türlü ev, iş yeri, hastane otel, pansiyon, okul, tarla park, bahçe gibi alanlarda zararlı canlı türlerine karşı dezenfekte işlemi vermektedir.

Titiz böcek ilaçlama firması insanların sağlığı ve güvenliği adına yıllardan beri kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışı ile fare ve böcek ilaçlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kişisel alanlarınıza girdiğinde pek çok zarara neden olacak böcek türleri başlıca şunlardır: hamam böceği, kalorifer böceği, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan, sivrisinek, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, tahta kurusu, tahta kurdu, kene, güve, çıyan, danaburnu, çatı faresi, ev faresi, fındık faresi, uyuz, yılan eşek arısı, kırkayak ve yaban arısıdır.

Böcek ilaçlama şirketlerinin önemi

Böcek ilaçlama şirketlerinin önemi

Tüm bu zararlı canlılar insanların kişisel ve toplumsal alanlarına kolaylıkla sızabilir. Özellikle açık kapı ve pencere girişlerinden, dışarıdan getirilen poşetlerden, mutfak ve banyodaki kanalizasyon su borularından içeri rahatlıkla sızabilir. Bilhassa bu alanların temizliğine oldukça dikkat edilmelidir. Aksi takdirde böcek istilası kaçınılmaz olacaktır.

Böcek ilaçlama şirketi seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunların en önemlisi böcek ilaçlama firmasının güvenilir ve sektöründe tanınır olmasıdır. Bunun yanı sıra ilaçlamayı uygulayacak olan ekibinde alanında uzman kişilerden oluşması gerekir.
Böcek ilaçlama şirketi tarafından ilaçlama çeşitleri alanın gereksinimine göre farklı şekillere ayrılabilir. Bunlar:

  • Jel ilaçlama
  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare istasyonlarıdır.

Böcek ilaçlama çeşitlerini belirleyen faktörler ise alanın büyüklüğü, farenin veya böceğin büyüklüğü, aynı zamanda türü ve böceğin ilaca karşı geliştirebileceği tepkidir. Bu verilerin doğru olarak sağlanması için böcek ilaçlama ekibi ilaçlama yapılacak olan alanda ufak bir keşif yapar. Müşteri hizmetlerimiz yaşam alanlarınızın sağlığı ve güvenliği için 24 saat aktif olarak hizmet vermektedir.

Aynı zamanda uzman ilaçlama ekibimizde her an oluşabilecek böcek istilalarına karşı 7/24 hizmet vermektedir. Böcek ilaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde aynı kalitede olmanın yanı sıra ekonomik ve standart fiyattadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir