bocek ilaclama

İstanbul Avrupa
0 (212) 451 07 95
İstanbul Anadolu
0 (216) 337 76 65
Kocaeli
0 (262) 325 34 28
İzmir
0 (232) 445 34 79

İlaçlama Fiyatları

İlaçlama fiyatları, insanların böcekten kurtulmak amacıyla yardım alacakları böcek ilaçlama firmaları seçimlerinde en etkili maddelerden biridir. Çoğu kişi böcek, haşere ve kemirgenlerinin zararların ne kadar fazla ve ciddi olduklarının farkında değildir ve bu yüzden ilaçlamada harcanacak paraların boşa olduğunu düşünebilir. Bu nedenledir ki ilaçlama konusunda, hem uygun ilaçlama fiyatları vererek hem de Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak çalışan böcek ilaçlama şirketleri tercih edilir.

 

ilaçlama fiyatları

Böceklerden Kurtulmanın Yolları

Böceklerden kurtulmak kişilerin tek başlarına halledebilecekleri bir durum değildir. Çünkü birçok böcek, haşere insanlara temaslarında ya da tehlike anlarında zarar verebilir. Bu konuda bilinçsiz olan kişiler bireysel olarak böcek ile mücadele etmemelidir. Böcek ilaçlama firmaları tarafından alınacak yardımlar daha sağlıklı daha kontrollü olacaktır. Aksi takdirde bulaşabilecek hastalıklar karşısında kalınabilir ve bu durumlar insan hayatında büyük sorunlar oluşturabilir. İlaçlama fiyatları baz alınarak tercih edilecek firmaların, düşük fiyat verenleri seçilecek olursa, sağlık bakanlığından onayına muhakkak dikkat edilmelidir. Böyle bir belge yoksa da ilaçlama başka bir firma tarafından yaptırılmalıdır.

 

 

Pire ve kene gibi haşere türleri insanların ve bazı hayvanların kanlarını emerek beslenerek yaşarlar. Bu durumun ne kadar tehlikeli olduğunun farkına varılmalıdır ve pire görülmesi durumunda, pireden kurtulmak için bir an önce yardım alınmalıdır. Dışarıdaki kedi, köpek gibi hayvanlardan dahi bulaşabilen pire, hızlı şekilde her alana geçebilir. Boyutlarından çok fazla yükseğe zıplayabilmeleri bu durumu daha da kolaylaştırır. Ufak olmaları ise, çoğu zaman fark edilmemelerine sebeptir. Pire ısırığı belirtileriyle fark edilebilen bu haşereden kurtulmak ya da bu haşere türüne maruz kalmamak için muhakkak böcek ilaçlama firmaları ile irtibata geçilmelidir. İlaçlama şirketleri, böcek ilaçlama fiyatları konusunda da cüzi miktarla sizleri zor durumda bırakmayacaklardır. Alanın genişliği verilecek belirlenecek fiyatların farklı olmasına sebep olur.

Evde görülen fare, insanların her zaman kabusu olmuştur. Çatı katlarından, açık olan kapı, pencerelerden, duvarlarda oluşan deliklerden, lağım sularından besin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla evlerimize kadar gelebilen fareler ciddi tehlikeli kemirgenlerdir. Hem maddi hem manevi açıdan insanları olumsuz etkilerler. Kemirgen olmaları evdeki eşyalara da zarar vermeleri demektir. Kabloları ısırmaları sonucu oluşan yangınlar, görülen fare zararlarından biridir. Bu gibi maddi kayıplar yaşamak yerine, uygun ilaçlama fiyatları ile çalışan böcek ilaçlama şirketlerinden yardım alınarak en başında önlem alınmalıdır.

 

Haşere ve Fare Türlerinin Neden Olduğu Sağlık Sorunları
Tifo, tifüs, dizanteri, verem, astım, gıda zehirlenmeleri, solunum rahatsızlıkları gibi sayısız hastalıklara sebebiyet veren haşereler farklı şekillerde bu hastalıkları bulaştırırlar. Bıraktıkları salya ya da dışkılara insanların teması durumlarının dışında, haşerelerin insanlarla direk temasları durumlarında da bu hastalıklar bulaşabilir. Bu gibi tehlikelere karşı alınacak önlemler çok önemlidir. İlaçlama firmaları tarafından alınacak yardımlarla ilaçlama uygulamaları yapılmaktadır. Uygulama yapılacak alanlar doğrultusunda fiyatlar farklı olabilir. Ancak kişiler ucuz yollu yöntemlere kaçarak, sağlıksız yapılacak ilaçlamalara dikkat etmelidir.

 

Haşerelerin Yaşam Alanları

Sayılamayacak milyonlarca haşere türü bulunur. Bir kısmı kapalı alanda yaşamlarını sürdürmekte, bazıları ise sıcak ne nemli alanları sevdikleri için kapalı alanları tercih etmektedir. Ev ilaçlama, ofis ilaçlama, yurt ilaçlama, fırın ilaçlama, lokanta ilaçlama gibi hizmetlerin yanında açık alanlar için de park ilaçlama, tarla ilaçlama, bahçe ilaçlama gibi hizmetler de bulunur. İllere göre değişmeyen ilaçlama fiyatları bu alanlara göre değişiklik gösterir. Ancak uygun fiyatlarla böcek ilaçlama uygulayan yüzlerce firma vardır. Bu gibi yerlerden alınacak yardımlar hem maddi açıdan sarsılmamanızı hem de daha kolay ve sağlıklı sonuçlar almanızı sağlar.

 

 

İlaçlama fiyatlarının ilaçlama yöntemlerine göre değiştiğini ve ilaçlama yöntemlerinin de alanlara göre değiştiğini belirtmiştir. Bu yöntemler, sıvı ilaçlamalar ve jel ilaçlama gibi yöntemlerdir. Sıvı ilaçlamalar ise kokusuz böcek ilaçlama ve kokulu böcek ilaçlama olmak üzere ayrılabilir. Açık alanlarda, daha zor haşereler için, diğer ilaçlama yöntemlerine göre daha etkili olan ilaçlar kullanılan kokulu ilaçlama için ciddi önlemler alınmalıdır. Öncesinde ortada gıda bırakılmadan, ağızları kapatılarak saklanmalıdır. İlaçlama yapıldığı sırada ise, ortamda herhangi bir canlı bulunmamalıdır. Jel ilaçlama yöntemi bunun aksine, herhangi bir tedbir alınmasına gerek duyulmayan bir uygulamadır. Böcekten kurtulmak amacıyla yapılan ilaçlama sırasında ortamın terk edilmesine gerek yoktur. İnsanlar iş yerlerinde ya da evlerinde varsa misafirleriyle oturmaya devam edebilir ve yaptıkları işleri de yarım bırakmak zorunda kalmazlar. Bu nedenlerle sıkça tercih edilen ilaçlama yöntemleri arasında bulunur.

 

 

Sağlık Bakanlığı Tarafından Onaylı İlaçlama Firmaları

Böcek ilaçlama firmalarının yasal olmaları çok önemlidir. İnsanlar acil şekilde müdahale edilmesini istedikleri böceklere karşı düşünmeden hareket ederek yanlış firmalardan ya da yanlış kişilerden yardım alarak böcekten kurtulmak isteyebilir. Bu durum tehlikeli olacaktır. İyice araştırılmadan hiçbir şekilde ilaçlama uygulatılmamalıdır. İlaçların önemli olduğu kadar ilaçlamanın doğru uygulanması da önemlidir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan böcek ilaçlama firmaları tarafından yardım alınmalıdır. Böyle firmalar tarafından verilecek hizmetler için böcek ilaçlama fiyatları da uygun olmaktadır.

 

 

Böcek İlaçlama fiyatları tablosu

Böcek ilaçlama fiyatları
Yer büyüklüğü (m2) Fiyat Aralığı Mekan
0 - 100 m2 60 TL - 80 TL Ev, işyerleri, genel kullanım alanları
100 - 150 m2 70 TL - 90 TL Ev, işyerleri, genel kullanım alanları
150 - 250 m2 90 TL - 150 TL Ev, işyerleri, genel kullanım alanları
250m2 ve Üzeri Lütfen İletişime Geçin Ev, işyerleri, genel kullanım alanları
Böcek ilaçlama firması olarak İstanbul, İzmir, Bursa, Kocaeli illerinde her semte 7/24 ekonomik ve garantili ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Benzer Bloglar