bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Bahçeşehir Böcek İlaçlama

Bahçeşehir ilaçlama servisi

Bahçeşehir Böcek İlaçlama

Titiz ilaçlama, Bahçeşehir ilaçlama şubesi ile Bahçeşehir'de böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Bahçeşehir böcek ilaçlama şirketi günün her saati ve haftanın her günü profesyonel ilaçlama hizmeti sunmakta olup, uzman personeli ve yasal böcek ilaçları ile garantili olarak hizmet uygulamaktadır. Garantili ve ekonomik ilaçlama hizmetlerini en ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile almak için Bahçeşehir böcek ilaçlama şirketini daima arayabilirsiniz.

Bahçeşehir böcek ilaçlama, haşere ve fare sorunlarına karşı kesin çözüm sağlamaktadır. Modern böcek ilaçlama yöntemlerini kullanarak, açık ya da kapalı her alanda haşereler ile mücadele eden ve dezenfekte çalışmaları yapan firmamız, kaliteli hizmetin adresidir.

Bahçeşehir böcek ilaçlama servisi ev, fabrika, bina, hastane, okul, bahçe, park gibi tüm alanlara haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmetini sağlamaktadır. Bahçeşehir ilaçlama, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve böcek ilaçlama uygulamalarında %100 sonuç veren İstanbul'da lider böcek ilaçlama firması durumundadır.

Bahçeşehir'de En çok ilaçlama yaptığımız haşere türleri;

  • Kalorifer böceği, Alman hamam böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kulağakaçan böceği
  • Karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, Amerikan hamam böceği
  • Sivrisinek, tesbih böceği, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi
  • Çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık

 

Firmamız, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlama hizmeti sağlayarak sağlığını ve çevrenizi her zaman korumaktadır. Haşere türlerinin gezindikleri alanlara bırakabilecekleri mikroorganizmalara, virüslere, bakterilere karşı dezenfekte çalışmalarını da gerçekleştiren firmamız alanında profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir.

Firmamız, 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktadır. Haşere problemlerinize anında çözüm bulmak adına gün boyu sağlamış olduğumuz servislerimiz sayesinde haşere problemleri yaşanan alanlara en kısa sürede ulaşmaktayız.

 

Bahçeşehir'de İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler