bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Avcılar Böcek İlaçlama

Avcılar İlaçlama

Titiz ilaçlama şirketi Avcılar böcek ilaçlama servisi ile Avcılar'da böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Günün her saati profesyonel ilaçlama personeli ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ile garantili ilaçlama uygulamaları yapmaktadır. Ucuz ilaçlama fiyatları ile garantili ve ekonomik ilaçlama hizmeti için firmamızla ile iletişime geçebilirsiniz.Avcılar'ın bazı semtleri, denize yakın bir konumda iken, bazı semtleri göle yakındır. Bunun yanı sıra ağaçlık alanların da İstanbul'un birçok ilçesine nispetin daha fazla olduğu Avcılar'da haşere ve fare sorunu sık görülmektedir.

 

 

 

Avcılar İlçesinde En Fazla Görülen Haşereler;

  • Tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, sivrisinek, tespih böceği, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi; kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği

 

Avcılar ilaçlama servisi

 

Avcılar böcek İlaçlama Şirketleri

İstanbul'un kalabalık ilçelerinden biri olan Avcılar'da haşere ve fareler ile mücadele konusunda dikkatli olmak şarttır. Zira bu ilçede, çok sayıda sahte böcek ilaçlama firmaları bulunmakta ve sağlıksız haşere ilaçlama ve fare ilaçlama yöntemleri ile hem halk sağlığını tehdit etmekte, hem de haşerelere karşı bir çözüm sağlayamamaktadır.

Kaliteli ve garantili ilaçlama hizmeti için Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı olan ilaçlama şirketlerinden hizmet alınması gerektiği unutulmamalıdır. Özelikle yaz aylarında haşerelerin çok fazla görüldüğü ve her alana yayıldığı bu ilçedeki zararlılardan kurtulmak ve haşerelere karşı kesin çözüm sağlamak için güvenilir Avcılar böcek ilaçlama firmaları ile iletişime geçilerek hizmet alınması gerektiği unutulmamalıdır.

Firuzköy, Ambarlı, Gümüşpala, Denizköşkler başta olmak üzere tüm semt ve mahallere hizmet vermekteyiz. Böceklerden kurtulmak için firmamızla 7 gün 24 saat irtibata geçerek ilaçlama hizmeti talep edebilirsiniz.