bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Zümrütevler Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın İstanbul Anadolu yakasında faaliyetlerini sürdüren, Maltepe böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak çalışan Zümrütevler Böcek İlaçlama servisimiz; haşere/Böcek, kemirgen, sürüngen, asalak, parazit, zehirli örümcekler ve diğer zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda kapalı ve açık mekanlarda 7/24 profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Fareler, ev ve iş yerlerimizde yılın hemen hemen her mevsiminde rastlanılan kemirgenlerdir. Farelerle başa çıkmanın en kestirme yolu, ilaçlama firmasından profesyonel destek alınarak kurtulmaktır. İlaçlama firması seçerken mutlaka seçici davranmak zorundasınız. Çünkü her firma Sağlık Bakanlığından onaylı değildir. Piyasada korsan olarak satılan ilaçların hiç birisi güvenli değildir. Lisanssız ve bandrolsüz ürünler yasadışıdır.

Sadece TSE tarafından tescilli damgaya sahip ilaçlar güvenlidir. Pek çoğumuzun yaptığı hatalardan biri de ilaçlama uygulamasını kendi başımıza evde uygun olmayan koşullarda ilkel yöntemlerle yapmaktır. Bu çok tehlikeli bir durumdur. Bu tercih etmediğimiz yöntem, zehirlenmelere, alerjik reaksiyonlara neden olabilir.

Güvenli ve Garantili Yöntemlerimiz

a)Sıvı İlaçlama

b)Jel İlaçlama

c)Kokulu İlaçlama

d)Kokusuz İlaçlama

e)Fare İlaçlama İstasyonları

7/24 Hizmet, Ekonomik Fiyat, Garantili İlaçlama hizmeti sunan şirketimize günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden Talep Formunu eksiksiz olarak doldurarak bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.  İlaçlama yapılan alanlarda deneyimli ekibimiz tarafından asla leke ve iz kalmayacak şekilde bir yöntemle uygulanır. İlaçlarımız Sağlık Bakanlığından onaylı olup, TSE tescil damgasına sahiptir.

Firmamız, doğaya ve çevreye saygılıdır. Evde yapılan ilaçlamalarda evcil hayvanlarınız ve akvaryumda bulunan canlılarınız asla zarar görmez. İlaçlamalarımız hedef odaklıdır.  Sizlerde müşteri temsilcilerimizi arayarak kolayca haşerelerden kurtulmak için randevu alabilirsiniz.