bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Zuhuratbaba Böcek İlaçlama

Bakırköy böcek ilaçlama firmamızdan yaşadığınız türlü böcek sorunlarına dair çözüm talep edebilirsiniz. Bizler,  profesyonel ilaçlamanın tüm haşere türleri için oldukça önemli bir konu olduğunun farkındayız. Yapılan uygulamaların insan sağlığına zarar vermezken aynı zamanda etkili de olması gerektiğini biliyoruz.

İstanbul böcek ilaçlama ekiplerimiz hamam böcekleri konusunda olduğu gibi tüm türler için uzman çözümlerine sahiptir. Örneğin, pamuk faresi, ev faresi, sinek, çıyan, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite lağım faresi, çatı faresi, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar  gibi türler söz konusu olduğunda etkili yöntemler ve ilaçlarla kısa sürede çözüm sunmaktayız. Servisimiz, her türlü haşere ve böcek türünde ilaçlama uygulaması yaptığı gibi sıklıkla problem haline gelen hamam böceği, kalorifer böceği, fare ve pire ilaçlama alanında da uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Hamam böceklerinden söz etmemiz gerekirse, Zuhuratbaba böcek ilaçlama da çalışan tüm takım arkadaşlarımız bu konuda eğitimlidirler.  Bu tür böcekleri gündüz göremezsiniz, karanlıkta yaşarlar. En hareketli oldukları dönem gecedir. Hamam böcekleri yapıları itibari ile dayanıklı canlılardır, radyo aktif maddelere dayanıklı oldukları gibi sıcağa ve soğuğa da dayanıklıdırlar. Bu nedenle acemi mücadelelerle bu türden kurtulamazsınız. Kesin çözüm almak için mutlaka profesyonel ilaçlama ekiplerinden destek almanız gerekir. Hamam böceklerinin çok kısa sürede hızlı bir şekilde çiftleştiklerini belirtmek isteriz. Bu türler ömürleri boyunca üreyebilirler, uzun ömürlüdürler. 50 -100 arası yumurta bulunan kapsüllerle çoğalırlar. Bir batımda 3-4 kapsülden fazlasına sahiptirler. Terlikle vs öldürüldüğünde ise yumurtaları etrafa saçılır, dolayısı ile sağlıklı bir yok etme şekli değildir.

Ekonomik İlaçlama Hizmetlerimiz

Sağlık bakanlığı onayına sahip ilaçlar kullanarak etkin çözüm sunuyoruz. Piyasada insan sağlığına zararlı ürün kullanarak ilaçlama yapan firma sayısı oldukça fazla. Bizler, yaptığımız ilaçlama uygulamalarında her türlü belgeyi görmenizi sağlıyoruz. Böcek ilaçlama Zuhuratbaba servsimiz, bölgesinde tanınan bir servistir. Referanslarımızı sormak, ilaçlama uygulamalarımız hakkında bilgi almak ve ekonomik fiyatlarımız konusunda sorularınız için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize 7-24 danışabilir, bilgi ve uygulama talebinde bulunabilirsiniz.