bocek ilaclama

İstanbul Avrupa
0 (212) 451 07 95
İstanbul Anadolu
0 (216) 337 76 65
Kocaeli
0 (262) 325 34 28
İzmir
0 (232) 445 34 79

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

Zeytinburnu ilaçlama servisi

 

zeytinburnu ilaclama

 

Zeytinburnu böcek ilaçlama firmaları, bu ilçede özellikle havaların ısınmaya başlamasıyla faaliyet periyodunu arttırmaktadır. Yaz aylarında haşere ve fare türlerinin daha sık görülmesi ve her alana yayılma özelliği nedeniyle, ilaçlama yapılması bir zorunluluk haline geldiği gibi, haşereler ile mücadele yapılmaması, ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Bu nedenle, zararlı canlıların görüldüğü alanlarda ilaçlama hizmeti almak ve bu alanda da Sağlık Bakanlığı onayına sahip olan firmaları tercih etmek son derece önemlidir.

 

Zararlı Haşere Türleri;
  • Karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, , uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene

 

Zeytinburnu böcek ilaçlama uygulamalarında, bireysel yöntemlerin kullanılması, hem maddi zararlara yol açabilmekte, hem de haşereleri yok etme konusunda başarısız olmaktadır. Bu nedenle kaliteli böcek ilaçları kullanan şirketlerin tercih edilmesi ve basit ilaçlama yöntemlerine kesinlikle başvurulmaması gereklidir. Amatör teknikler ile uygulama yapan firmalardan kesinlikle hizmet alınmamalı, Sağlık bakanlığı tarafından onayı bulunan ve güvenilir Zeytinburnu böcek ilaçlama firmaları tercih edilmelidir.

 

Hamam böceği, pire, kakalak, sivrisinek gibi haşereler ile fareler Zeytinburnu ilçesinde en sık görülen zararlılar arasında olmakla birlikte, sağlık problemlerine de doğrudan yol açan bu haşerelere karşı ilaçlama şirketleri tarafından yardım alınmalıdır. Zeytinburnu'nda ilaçlama alanında profesyonel olan ve her semtte hizmet göstermekte olan Titiz ilaçlama, garantili olmakla birlikte, ekonomik fiyatlar sunmakta ve bu şekilde garanti sağlamaktadır.

 

Günün 24 Saati İlaçlama Hizmeti

Maltepe, Seyitnizam, Veliefendi, Yeşiltepe, Kazlıçeşme, Gökalp semtleri başta olmak üzere, Zeytinburnu'nda tüm alanlar için ilaçlama yapan Titiz ilaçlama şirketi, garantili uygulamaları ile 7/24 hizmet vermektedir.