bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Yıldırım Böcek İlaçlama

Yıldırım böcek ilaçlama servisimiz, İstanbul Avrupa yakasında Bayrampaşa böcek ilaçlama şubemiz bünyesinde kaliteli ve hızlı olarak hizmet vermektedir. Haşerelerin güvenle kontrol altına alınması için çeşitli teknik ve uygulamalara sahip olan servisimiz, yaşam alanlarınızın kalitesini yükseltmek için 7/24 hizmet vermektedir.

Kapalı ve açık alanlarda hizmet veren servisimiz, tüm zararlı canlıların kontrolünü sağlayabilmektedir. Zararlı canlı türleri hayatımızın merkezinde yaşayarak çevreye mikrop saçalarlar. Bu mikroplar zamanlar etrafa yayılarak, çeşitli enfeksiyonlara ve hastalıklara neden olmaktadır. Haşere ve türleri bazen ölümcül hastalıklara da neden olabilmektedirler.  Asalak, Parazit, kemirgen, sürüngen ve diğer zehirli canlı türlerinden etkin olarak kurtulmanın en ucuz ve en kolay yolu ilaçlama yapmaktır. Bu konuda bir haşere ilaçlama firması ile irtibata geçmek her zaman en mantıklısıdır. Haşerelerden ne kadar kurtulmak istesek te onlar bir şekilde bir yolunu bulup yaşam alanlarımıza dahil olabilmektedirler.

Haşereler Evlerimize Kadar Nasıl Ulaşır?

Haşereler evlerimize kadar girerler. Bunu her zaman başarırlar. Haşereler aslında zeki ve akıllı yaratıklardır. Daha çok yaşam alanlarımıza besin kaynağı bulmak için giren haşereler, çeşitli yollardan hayatımızın merkezinde otururlar.

  • Duvar çatlakları ve ahşap yarıklarından,
  • Çatı ve bacalardan,
  • Dışarıdan satın alınan bir eşyanın üzerinden,
  • Açık unutulan kapı, pencere ve camlardan,
  • Eşiklerden ve kapı altlarından,
  • Evcil hayvanlar aracılığı ile evlerimize kadar girerler.

Haşerelerle Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

Haşerelerle mücadele ve yöntemlerin başında profesyonel bir firma aracılığı ile yapılan ilaçlama uygulamalarıdır. İlaçlama disiplinli olarak yapılması gereken bir iştir. Bu konuda bireysel olarak çalışmanın sonuç vermeyeceğini hatırlatmak isteriz. Ayrıca piyasada yüzlerce korsan ilaç satışı yapılmaktadır. Sakın kanarak bu ilaçları satın almayınız. Gıda zehirlenmeleri ve alerjik reaksiyonlara maruz kalmamak için işi uzmanına bırakın.

7/24 Hizmet, Ekonomik Fiyat, %100 Garantili İlaçlama

7/24 hizmet sunan Yıldırım böcek ilaçlama servisimizi arayarak, ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu talep edip, ekonomik fiyatlara garantili ilaçlama yapabilirsiniz. Sağlık bakanlığı tarafından onaylı ruhsata ve ilaçlara sahip olan ilaçlama servisimiz sayesinde tüm zararlı canlı türlerinden rahatça kurtulabilirsiniz.