bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Ümraniye Atakent Böcek İlaçlama

İstanbul Anadolu yakası Ümraniye böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak uzun süredir çalışmalarını büyük bir hassasiyetle devam eden Atakent Böcek ilaçlama servisimiz, kaliteli, güvenli, sağlıklı ve garantili ilaçlama teknik ve yöntemleri ile çevrenizde sizlere zarar veren tüm zararlı canlı türlerini güvenle kontrol altına almaktadır. Açık ve kapalı mekanlarda 7/24 kesintisiz hizmet sunan ilaçlama servisimiz tüm haşereleri kolayca etkisiz hale getirebilmektedir.

Böcek ve haşere ilaçlama artık neredeyse bir zorunluluk haline geldi. Haşereler insan sağlığı için tehdit oluştururlar. Çünkü haşereler bulundukları alanlarda bakteri üretip, mikrop taşırlar. Bu durum ilerleyen zamanlarda çeşitli hastalıklara yol açabilmektedir.

İlaçlama Firmalarına Dikkat Edin

Haşerelerden güvenli bir şekilde kurtulmak istiyorsanız mutlaka profesyonel bir firmadan destek almanız gerektiğini unutmayınız. İlaçlama işlemleri tek başına yapılabilecek bir uygulama olmadığı gibi amatörce ve ilkel şartlarda kesinlikle kendi başımıza yapmamamız gereken bir uygulamadır. Zirai ve evlerde kullanılan ilaçlar birbirinden farklıdır. Bir uzman olmadan asla ilaç alımı yapılmamalıdır. Aynı zamanda bu ilaçların korsan yasadışı faaliyet veren kişilerce satıldığında bilinmektedir. Paranızı ve sağlığınızı kesinlikle tehlikeye atma girişiminde bulunmayınız.

 Zehirlenme, cilt hastalıkları, alerjik reaksiyonlara maruz kalmamak için ve emeğinizi, paranızı çöpe atmamak için profesyonel ilaçlamayı tercih ediniz. Firma tercih ederken de Yasal prosedürleri yerine getirip getirmediğinden emin olun. Kullanılan ilaçların Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanıp onaylanmadığına bakın ve ilaçlarda TSE damgasının olup olmadığını da kontrol ediniz.

Haşerelerle Mücadele ve Yöntemleri

Haşerelerle ve diğer zararlı canlı türleri ile mücadelenin etkile ve tesirli olabilmesi için mutlaka bazı uygulama yöntemlerine ihtiyaç duyulmaktadır.  Haşerelerin türleri için farklı ve birbirinden ayrı yöntemler uygulanmaktadır. Bu uygulamalar; Sıvı İlaçlama, Jel İlaçlama, Kokulu ilaçlama, Kokusuz ilaçlama ve Fare istasyonlarıdır.

7/24 hizmet veren Ümraniye Atakent böcek ilaçlama servisimiz arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu talep edebilir, ücretsiz teknik destek bilgisi alabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan firmamız, TSE kalite tescil damgasına sahiptir. Ekonomik Fiyat seçenekleri ve Garantili ilaçlama için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.