bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Tuzla Mimarsinan Böcek İlaçlama

Kurumsal şirketimizin İstanbul Tuzla şubesine bağlı faaliyetlerini sürdüren Tuzla Mimarsinan böcek ilaçlama servisimiz, başta kemirgen ve haşereler olmak üzere, asalak, parazit ve sürüngen türlerini kontrollü bir şekilde etkisiz hale getirmek adına güvenle hizmet vermektedir. 

İnsanların korkulu rüyası hale gelen haşerelerden kurtulmak sanıldığı kadar kolay bir süreç değildir. Bakteri ve mikrop taşıyan bu zararlı canlı türleri, bağışıklık sistemimizi etkileyerek çeşitli hastalıklara neden olmaktadır.

Piyasada ucuz ve kalitesiz ilaçlama yapan firmalara itibar etmeyiniz. İkinci bir husus, korsan ve yasadışı ilaçları satın alarak evde amatörce uygulama macerasına sakın girmeyin. Bu durum zehirlenme ve çeşitli alerjik reaksiyonlara neden olur.

İlaçlama hizmeti için profesyonel bir firmadan alınacak desteklerin doğuracağı sonuçlar kalıcı ve çözüm odaklı olur. Emeğiniz ve paranız çöpe gitmesin. Tuzla Mimarsinan böcek ilaçlama servisimiz size her anlamda destek vermektedir. İlaçlama öncesi ve sonrasında her daim yanınızdayız.

7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi dilediğiniz her an arayabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz. Sağlık Bakanlığından izinli ruhsata sahip olan şirketimiz, TSE kalite tescil belgelerini de bünyesinde barındırmaktadır. Sizlere hem sağlığınız hem de ekonomik bütçeniz için Garantili ilaçlama ve En düşük Fiyat garantisini veriyoruz.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare istasyonları

Yöntemlerimiz sayesinde sizlere güven ve kalitenin anahtarını veriyoruz. Garantili teknik ve yöntemlerimiz sayesinde sizlerde çevrenizde size gına getiren tüm zararlı canlı türlerinden kurtulmak istiyorsanız hemen bizi arayın.