bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Tozkoparan Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın İstanbul Avrupa yakasında faaliyet gösteren Güngören şubemiz tarafından yürütülen Tozkoparan böcek ilaçlama servisimiz, zararlı canlı türlerini güvenle kontrol altına alma konusunda hizmet vermektedir.

İnsan sağlığı her şeyin en üstünde ve çok değerlidir. Yaşam kalitemiz elbette sahip olduğumuz alanların hijyenik olmasıyla mümkündür. İstem dışı ve çoğumuzun bilgisi dışında ev ve iş yerlerimize kadar sızan haşerelerle bireysel olarak başa çıkmak neredeyse imkansızdır. Hem sağlığımızı hem de eşyalarımızı tahrip eden canlı zararlı türlerine karşı en etkili yol, şüphesiz böcek ilaçlaması yapmaktır. Ancak yapılacak ilaçlama uygulamasının bilirkişi tarafından profesyonel bir destekle sağlanması gerekmektedir. Aksi takdirde karşılaşacağımız sonuçlar bizi ölümlere kadar götürebilir.

Tozkoparan böcek ilaçlama servisimiz, size her konuda profesyonel destek sunmaktadır. 

En Çok İlaçlama Yaptığımız Canlı Türleri

Böcek ilaçlama servisimiz, sadece bilinen haşere türlerine değil, yırtıcı hayvanlar, kuşlar ve özellikle deniz kıyısında bulunan yerleşim merkezlerinde evlerimize sızmaya çalışan deniz ürünlerini de kontrol altına almaktadır. Çekirge, güve, tespih böceği, Fare, sıçan, lağım faresi, pire, bit, kene, yılan, akrep, çıyan, hamamböcekleri, zehirli örümcekler, karınca, yaban arısı, kertenkele, sivrisinek ve daha pek çok türleri güvenle ilaçlayarak etkisiz hale getirebilmekteyiz.

Tozkoparan servisimiz için müşteri memnuniyeti daima ön plandadır. Yaptığımız böcek ilaçlama uygulamaları garantilidir. Ekonomik fiyatlarla hizmet veren servisimize günün her saatinde ulaşarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamızın kurumsal yapısı güven ve kalite üzerine inşa edilmiştir. Sağlık Bakanlığı ve TSE kalite standartlarına sahip firmamız, Üst düzey Ziraat Mühendisleri ve deneyimli saha ekibiyle sizler 15 yılı aşkın bir süredir hizmet vermeye devam etmektedir. Haşere sorunlarınız için bizi aramanız yeterlidir.