bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Topselvi Böcek İlaçlama

İstanbul böcek ilaçlama ekiplerimiz özellikle mevsim geçişlerinde ilaçlama yaptırmanın çok daha etkili olduğunu belirtiyor. Böcek ilaçlama Topselvi bölgesi için olduğu kadar her bölge için önemli, ancak bizler ilaçlama hizmetinde kalitenin de önemli olduğunu düşünüyoruz. Kartal böcek ilaçlama hizmetlerimiz arasında birçok tür için etkin ilaçlama yapıyoruz. Türler arasında ; Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene tespih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, kırkayak, tahta kurusu, ev-lağım faresi, çatı/fındık faresi, hamam böceği, fare, akrep, gibi zehirli ve zehirsiz haşereler yer almaktadır.

Böceklerden korunmanın hayati önemi vardır. Öyle ki, çiyan ısırmasında felç olma, akrep sokmasında ise ölme ihtimaliniz yüksektir. Bölgelere göre farklılık gösteren haşere zehirleri, genel olarak düşünüldüğünde hepsinin ciddi oranda tehlikeli olduğu gerçeğini görmemizi gerektirir. Böcek ilaçlama Topselvi ekiplerimizin dikkat ettiği bir uygulamadır, profesyonel ekiplerimiz sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar kullanmaktadır. Böcek ilaçlama ekiplerimiz tarafından alacağınız hizmette TSE garantili ilaçlar kullanılmaktadır. İnsan sağlığına zarar vermeyen ve haşere türleri, kemirgen türleri için son derece etkili olan ilaçlama hizmetimiz garantilidir.

Neden ve ne zamanlar haşere ilaçlama yaptırmalısınız?

  • Böcekler salgın hastalıklara neden olur, sağlığınız için önemlidir.
  • Yumurtlama dönemleri en ideal ilaçlama dönemleridir.

Böcekleri neden olduğu salgın hastalıklardan ve yaydıkları virüslerden korunmanız gerekir. Yaşam kalitenizi düşüren, sağlıksız şartlarda yaşamanıza neden olan böceklerin yaşam alanlarınızdan etkin şekilde uzaklaştırılması için bizimle çalışabilirsiniz. Firmamız İstanbul genelinde uzman ilaçlama ekiplerince ekonomik fiyatlarla hizmet vermektedir. Kullanılan ilaçların Avrupa standartlarında olması, hem etkili çözüm almanıza hem de sağlığınıza zarar vermeyecek nitelikle ilaçlama yaptırmanıza imkan vermektedir. Eğitimli ilaçlama ekiplerimiz 7-24 hizmetinizdedir.

Korumalı ilaçlama hizmetimiz de vardır!

Alacağınız her türlü hizmetimiz için garanti veriyor, ilaçlamaları dilerseniz korumalı olarak da gerçekleştirebiliyoruz. 2,4,6, aylık 1-2 senelik korumalı ilaçlama alternatiflerimiz ve her türlü sorularınız için bizlere 7-24 ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize ilaçlama talebiniz ve sorularınız için çekinmeden alo diyebilirsiniz.