bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Teşvikiye Böcek İlaçlama

İstanbul gibi bir metropol için böcekler ciddi bir sorundur. İnsanların yaşam alanlarına saldıran, duvar çatlaklarında, bodrum katlarında, çatı aralıklarında yaşayan böceklerin sağlığınız ne denli ciddi oranda tehlikeye attığını biliyor musunuz? Sağlıklı bir yaşam için böcek türlerini yaşam alanlarınızdan mutlaka uzak tutmanız gerekmektedir. Çünkü salgın hastalıkların taşıyıcıları olan böcekler, bu virüsleri evinize kadar getirir.

 

Teşvikiye böcek ilaçlama firması olarak böcekleri hayatınızdan çıkarıyoruz! Haşerelerin neden olacağı hastalıkların ölümcül boyutlara ulaşabileceğini görüyoruz. Özellikle çıyan, akrep gibi böcekler ölümcül ısırıklarla hayatınızı bir anda bitirebilir. Çocuklar için son derece sakıncalı olan haşerelerden uzman ilaçlama hizmeti ile kurtulabilirsiniz. Böceklerin neden olduğu hastalıklardan uzak kalmak, daha sağlıklı bir yaşama sahip olmak için ailenizi korumanın en etkili yolunun haşere ilaçlama hizmeti almaktan geçtiğini bilmelisiniz.

 

Böcekler ne tür hastalıklara neden olurlar?

 

Böceklerin humma, hepatit gibi hastalıkların taşıyıcı öncüleri olduğunu biliyor musunuz? Zehirli böceklerin dışında virüs taşıyan böceklerin tehlikeli canlılar olduğunu bilmelisiniz. Hamam böceklerinin açıkta kalan yiyeceklerin üzerinde olma ihtimali, onların gerek vücut salgılarının gerekse ayakları ile taşıdıkları ve hür türlü pis yerden geçerek mikrobik hale geldiklerini düşündüğümüz virüsler, yiyeceklerimize geçebilirler. Hepatit salgının nedeni olarak görülen hamam böceklerinin evlerinizde sık bulunmasının bir diğer nedeni de, onların sayılarının çok fazla olması ve yiyecek bulmak için insanların evlerine kadar girmeleridir. Şişli de yaşıyor ve böcek sorununuza çözüm arıyorsanız, buradayız! Kullandığımız etkili ilaçlama yöntemlerimize koruyucu ilaçlama alternatifini de ekliyoruz. Böylelikle ilaçlama sonrasında 2,4,6 ay veya 3 yıla kadar koruma sağlayan yöntemlerle hizmet veriyoruz.

 

İlaçlama yöntemlerimiz son teknoloji içermektedir. Kullandığımız ilaçlar kimyasal kalitesi açısından insan sağlığına zarar vermeyecek düzeydedir. Yapılan uygulamalarla Şişli böcek ilaçlama hizmetinde bölgenin en iyisi biziz. Sağlığınıza, sevdiklerinizin sağlığına önem veriyorsanız, bahar döneminde ortaya çıkan haşerelere karşın önleminizi bir an evvel almalısınız. Böcek ilaçlama firması olarak Avrupa standartlarında uyguladığımız tekniklerle yaşam alanlarınızın daha sağlıklı mekânlara dönüşmesi için çalışıyoruz.