bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Tepecik Böcek İlaçlama

Haşere ilaçlama ve sorunsuz kontrol altına alma konusunda Tepecik böcek ilaçlama servisimiz Tepecik ve tüm mahallelerinde hizmet sunmaktadır.

Haşere ve Kemirgenlerin mesken tutuğu alanlar yerilişim bölgesinin konumuna göre değişiklikler arz etmektedir. Sahillere yakın olan bölgelerde türeyen haşere cinsleri ile tarla ve arazilerin yoğunlukta bulunduğu alanlar arasında ciddi farklar ortaya çıkmaktadır. Ama sonuç olarak haşerelerin verdiği zarar ve tahribatlar, sağlık unsurunu tetikleyen varlıklarında elbette pozisyon değişmemektedir. Tepecik böcek ilaçlama servisimiz, Haşereler, uçan haşereler, sürüngenler, kemirgenler, asalak ve zararlı parazitler üzerinde etkin yöntemlerle kesin ve garantili sonuçlar sağlamaktadır.

Evlerde ve bazen iş yerlerinde tercih edilen yasa dışı ilaçlar, içinde barındırdığı kimyasal maddelerle ciltte ve deride çeşitli hastalıkların nüksetmesine neden olurken, bütçenizden verdiğiniz paralardan da olmanıza sebep olmaktadır. Böcek ilaçlama işi kesinlikle uzman kişi tarafından alınacak profesyonel bir destekle mümkündür. Çünkü insan sağlığı yaşamın en gerekli halkasıdır.

En Sık İlaçlanan Haşere Türleri

Haşere türleri bulunduğu alanlarda ve yayıldıkları alanın yüz ölçümüne göre değişiklik gösterir. Haşerelerin yoğun olduğu alanlarda düzenli olarak uygulanması gereken teknik ve yöntemler vardır. Periyodik olarak adlandırdığımız bu uygulamalara en çok maruz kalan yerleşim yerleri, siteler, hastaneleri fabrikalar, fırınlar, lokantalar ve otoparklardır.  Yaz aylarının başında olduğumuz bu mevsimlerde en sık ilaçladığımız haşere türleri; Fare, pire, hamamböcekleri, kalorifer böcekleri, yılan, salyangoz, Akrep ve danaburnu ’dur.

Böcek ilaçlama servisimizden yararlanmak ve kurtulmak istiyorsanız 7/24 hizmet veren çağrı merkezlerimizden, müşteri temsilcilerimize ulaşarak veya sitemiz üzerinde oluşturabileceğiniz talep formunu doldurmanız yeterlidir. Alanında uzman operasyon ve saha sorumluları ekibimizle anında mükemmel sonuca erişin. Firmamız, Sağlık Bakanlığı ve TSE Standartları kalitesine uygundur. Garantili ve en düşük fiyatlar için bizi hemen arayın.