bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Tahtakale Böcek İlaçlama

Yaz aylarının gelmesi doğanın ısınmasını sağlamakta ve toprak altında veya yuvalarında kış uykusuna yatan ya da kışı orada geçiren canlıların gün yüzüne çıkmasına neden olmaktadır. Bu toprak yüzüne çıkan haşerelerin ilkel varlıklarını devam ettirebilmeleri için çeşitli gereksinimleri vardır. Yiyecek bulmak ve barınıp üremek için yaşadığımız mekânları istila etmektedirler. Tahtakale böcek ilaçlama olarak bu soruna en net çözümler için uzman bir ekip ile ciddi bir şekilde çalışmaktayız. Böylece binalarınızda yaşayan haşerelerden tamamen kurtulma olanağı yakalayabilirsiniz. Böcekler sadece binaları işgal etmekle kalmayıp insan vücudunda da zarar verici etkiler yaratmaktadırlar. Alerjik reaksiyonlar yaratmaları sonucu birçok kişi de cilt sorunları yaşayabilmektedir.

               Hatta işin ileri boyutu düşünüldüğü zaman bu haşerelerin zehirli olanları insan yaşamını tehdit edebilir boyuta gelmektedir. Bütün bu haşereler üzerinde etkin bir ilaçlama sistemi gerekmektedir. Çoğu zaman binalara çağrılan ilaçlama ekipleri yeterli kuvvette ya da kalitede ilaç kullanmamakta ve sorunların kökten çözümüne ulaşamamaktadırlar. Sizler bu durumda hem maddi açıdan kayba hem de zaman açısından kayba uğramış olursunuz. Oysa fatih böcek ilaçlama ile hangi böceğe ne tür ilaç kullanılacağı özenle belirlendiğinden bu tür kayıplar yaşamanızın önüne geçilmektedir.

            İstanbul böcek ilaçlama olarak akrep, örümcek, sivrisinek, tatarcık, karınca, hamam böceği, karafatma, akar, çıyan, çatı faresi gibi birçok haşerenin ortadan kalkmasını sağlamaktayız. Bu haşereler üzerinde kullandığımız etkili ilaçlar ile uzun süre haşereler olmadan bir yaşam sürmenize olanak sağlamaktayız.

                Böcek ilaçlama Tahtakale olarak ilaçlamanın için en uygun olan ayların mart ve mayıs ayları arası ile eylül-ekim ayları arasında olduğunu sizlere söyleyebiliriz. Böceklerin üremelerinin en az olduğu dönemler kullanılarak yumurtlama dönemlerinde bu ilaçlamalar gerçekleştirerek haşereler göz önüne çıkmadan ortadan kaldırılmış olunur. İçinde bulunduğumuz bu aylar böcek ilaçlamak için en uygun zaman dilimleridir. İleriki aylarda böcekler ile başınızın belaya girmesini istemiyorsanız şimdiden ilaçlama işlemlerini gerçekleşmesinde fayda vardır. Kısa sürede sizin için böcek sorununu ortadan kaldıracak olan firmamıza 7-24 ulaşım imkânı bulabilir anında hizmet alabilirsiniz. En uygun fiyatlar ile en kesin çözümleri bizde bulabilirsiniz.