bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Sultanahmet Böcek İlaçlama

İstanbul böcek ilaçlama olarak evinizi ve işyerlerinizi işgal eden birçok haşere üzerinde ilaçlama yapabilmekteyiz. Piyasadaki diğer firmaların aksine kullandığımız etkili ilaç markaları ve ilaçlama sistemleri ile haşere problemlerinize kesin çözümler üretmekteyiz. Özellikle yaz aylarında zemin katlarda oldukça sık rastlanan böceklenme sağlık sorunlarına yol açabileceği gibi insan hayatını tehlikeye atabilecek boyutlara gelebilmekte ve yaşam kalitesini de düşürmektedir. Bunun farkında olan böcek ilaçlama Sultanahmet firmamız sizlerin bu sorunlarını kökten halledebilecek uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

 İlaçlamanın en olumsuz yanı ise uzun süre ilaçlanan mekânların kullanılamamasıdır. Bizler firma olarak en kısa sürede yaşam mekânlarınızı haşerelerden arındırarak sizlere teslim etmekteyiz. Kullanılan ilaçların insan hayatı için herhangi bir olumsuzluk oluşturmaması ve yaşam kalitesini düşürmemesi sebebi ile ilaçlanan mekânları terk etmenize gerek kalmamaktadır. Üstelik sizler için bu kadar tehlikesiz olan bu ilaçların böcekler için oldukça tehlikeli olduğunu da size gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

                Genelde evlerin mutfak ve banyolarında yaşamayı seven karafatma ve karıncalar insanların yaşam kalitelerini düşürmekte ve zamanla can sıkıcı bir sayıya ulaşabilmektedir. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte bu böceklerin yumurtlama ve kuluçka dönemleri gelmiş ve ısınan hava ile birlikte yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlamışlardır. Fatih böcek ilaçlama bu böceklerin sizin hayatınızda yer edinmemesi için hizmet vermekte ve ilaçlamalarını uzun süre kalıcı olarak gerçekleştirmektedir.

                Böceklerin ortadan kaldırılması için en uygun olan aylar eylül ekim aylarının yanı sıra içerisinde bulunduğumuz mart-mayıs ayları arasıdır. Bu aylar arasında evinizde bulunabilecek böceklerin yok edilmesi için hizmet veren Sultanahmet böcek ilaçlama firmamız birçok böcek üzerinde etkili olacak ilaçlar kullanmaktadır. Bu böceklerden bazıları aşağıdaki gibi sıralanabilir.

  • Hamamböceği
  • Karınca
  • Karafatma
  • Tahtakurusu
  • Çıyan
  • Çatı faresi
  • Mite lağım faresi
  • Çekirge
  • Akrep
  • Gümüş böceği

Bunlar ve bunlar gibi birçok böcek üzerinde etkili bir ilaçlama gerçekleştirecek olan firmamız ile 7-24 irtibata geçebilirsiniz. Firmamız hakkında merak ettiğiniz her şeye ve gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetlere internet üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür. Hatta firmamızın ulaşım ve iletişim bilgilerini internet üzerinden temin edebilir ve bizimle irtibata geçebilirsiniz.