bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Söğütlüçeşme Böcek İlaçlama

İstanbul Küçükçekmece böcek ilaçlama şirketimize bağlı olarak çalışmalarını profesyonel olarak sürdüren Söğütlüçeşme Böcek İlaçlama servisimiz, kapalı ve tüm açık alanlarda ilaçlama hizmetini 7/24 kesintisiz olarak sunmaktadır.

Söğütlüçeşme, sahil kesimi ve yeşil alanları olan bir bölgedir. Haliyle haşere ve bazı zararlı deniz mahsulleri yılın belirli aylarında ön plana çıkabilmektedir. Yaz aylarının başlamasıyla beraber, en çok ilaçlama ihtiyacı duyulan haşere türleri; Hamamböceği, Pire ve Farelerdir. 

İlaçlama hizmeti çok kolay bir iş gibi görünse de, aslında çok zor bir uygulamadır. Bu konuda uzman bir ilaçlama firmasından destek alınması gerekmektedir. İlaçlama yaptıracağınız firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. İlaçlama uygulamaları uzman kişi ve kurumlarca yapılmalıdır. Ucuza satılan korsan ilaçlara paranızı vererek, hayatınızı ve bütçenizi risk etmeyin.

Söğütlüçeşme böcek ilaçlama servisimiz, sizlerin ihtiyaç duyduğu her alanda 7/24 hizmet vermektedir.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Fare İstasyonları
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Jel ilaçlama

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşereler

Fare, hamamböceği, pire, bit, kene, Amerikan hamamböceği, Alman hamamböceği, apartman böceği, kalorifer böceği, kakalak, tatarcık, kulağakaçan, uyuzböceği, sıçan, lağım faresi, ev faresi, fındık faresi, çatı faresi, akrep, danaburnu, akar, mite, mayt, güve, karınca, sinek, sivrisinek, örümcek, yılan, kertenkele, salyangoz, sülük böceği, top böceği, gümüş böceği, halı böceği, tespih böceği, çekirge, kırkayak, tahtakurdu.

Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli onay ve ruhsata sahip olan firmamız, TSE tescil damgasına sahiptir. 7/24 müşteri temsilcilerimiz arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar ve mekanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Leke ve iz bırakmadan, evdeki evcil hayvanlarınıza zarar vermeden yapılan ilaçlama uygulamalarımız, doğa ve çevre dostudur. İnsanlarla barışçıldır. Hedef odaklıdır. Sadece zararlı haşereleri etkisiz hale getirmek için tasarlamışlardır. 

Garantili ilaçlama ve Ekonomik fiyat seçenekleri için firmamıza günün 24 saati ulaşabilirsiniz.