bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Soğanlık Böcek İlaçlama

Kartal böcek ilaçlama ekiplerimizce her semt için uzman çalışmalar yürütmekteyiz. Böceklerin insan yaşamını son derece ciddi bir şekilde tehdit ettiğini bilmenizi isteriz. Böceklerin coğrafi şartlara göre değişen türlere zehir oranlarına sahip olduğunu hatırlatalım. Bölgenin yoğun olarak yaşadığı haşere sorunları arasında sivrisinekler, sarı hamam böcekleri, uçan karıncalar ve arılar gelmektedir. Ancak mevsim geçişlerinde genel böcek ilaçlama yaptırarak tüm böcek türlerinden hayatınızı koruyabilirsiniz. Salgın hastalıklar nedeniyle insan yaşamını tehdit eden böceklerin gerek vücut salgıları gerekse oradan oraya taşıdıkları virüsler ciddiyetle önlenmelidir. İstanbul böcek ilaçlama firmaları arasında bu işi ciddiyetle yapan bir ekibe sahip olma ayrıcalığını sizlere sunuyoruz.

Yaşadığınız sağlık sorunlarının bir nedeni de hayatınızı istila eden böcekler olabilir. Böceklerin büyük bir kısmı gözle görülemeyecek kadar küçüktür. Örneğin akarlar, mayt veya mite olarak da bilinirler. Her ortamda kolaylıkla yaşarlar. Gözle görülmezler ancak tam 8 ağızları vardır. Halı içinde, battaniyelerde, kazaklarınızda bile yaşayabilirler. Besin bulmaları da zor değildir, insanların deri döküntüleri ve saç döküntülerini yiyerek beslenirler. En büyük özellikleri ise kaşındırıcı olmalarıdır. Uzun zamandır giymediğiniz bir kazağı giydiğinizde sizi kaşındırıyorsa kazağınızda akarlar var demektir.

Yumurtlayarak çoğalırlar ve her yere yumurtalarını saçabilirler. Yumurtaları asla fark edemezsiniz, kısa sürede olgunlaşırlar. Astım hastaları akarlar yüzünden zor nefes alır, kapalı mekanlar da bu nedenle rahatsız olurlar. Soğanlık böcek ilaçlama ekiplerimizden akar ilaçlama konusunda profesyonel destek alabilirsiniz. Böceklerin ciddi bir sorun olduğunu görmeli, profesyonellerle çalışarak zaman kaybetmeden ilaçlama yaptırmalısınız. İdeal ilaçlama yumurtlama dönemlerinde yapılan ilaçlamadır.

Böcek ilaçlama Soğanlık bölgesi için tüm türlerden başarıyla kurtulmanızı sağlıyoruz, işte o türler;  kulağakaçan böceği, karafatma, mite lağım faresi, çatı faresi, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar ilaçlama hizmetimiz garantilidir. 7-24 ulaşabilir, haşere ilaçlama ekiplerimize sorularınızı ve ilaçlama taleplerinizi iletebilirsiniz.