bocek ilaclama

İstanbul Avrupa
0 (212) 451 07 95
İstanbul Anadolu
0 (216) 337 76 65
Kocaeli
0 (262) 325 34 28
İzmir
0 (232) 445 34 79

Şişli Böcek İlaçlama

Şişli ilaçlama servisi

 

Şişli İlaçlama

 

Şişli, İstanbul'un en kalabalık ilçelerinden biri olmakla birlikte, en işlek semtlerine sahiptir. Restoran, otel, fırın gibi alanların yanı sıra, eski ahşap binaların da çok sık olduğu bu ilçede haşere sorunu ile çok fazla karşılaşılmaktadır. Bu nedenle, Şişli böcek ilaçlama firmaları, bu ilçede sıklıkla uygulama yaptığı gibi, haşere sorunlarını çözmek için alternatif yollara da başvurulmaktadır. Ancak kalitesiz böcek ilaçları yarar sağlamadığı gibi, kaliteli ilaçlar da yanlış uygulandığında, yalnızca sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Bu nedenle Şişli'de böcek ilaçlama hizmeti alırken, kaliteli ve garantili şekilde hizmet veren; alanında profesyonel olan elemanlara sahip şirketlerden yardım almak gereklidir.

 

Fırın, restoran gibi alanlarda hamam böceği, karınca ve fare sorunu ile çok sık karşılaşıldığı gibi; otel ve pansiyon gibi mekanlarda; pire, akar, tahtakurusu gibi haşerelerin yoğunluğu oldukça fazladır. Bu nedenle Şişli'de ağırlıklı olarak bu canlılara karşı uygulama yapıldığı gibi; tahtakurdu, sinek, gümüşçün gibi zararlılara karşı da böcek ilaçlama uygulamaları sıklıkla yapılmaktadır. Bireysel yöntemler kullanılarak yapılacak haşere mücadelesi, Şişli'de ciddi sorunlar yaratabilir. Halk açısından büyük problemlere yol açılabileceği gibi, çevre de kalitesiz ilaçlardan ciddi oranda etkilenecektir. Bu nedenle, ilaçlama alanında profesyonel olan ve kaliteli haşere ilaçları ile hizmet veren; sağlık bakanlığı onayı bulunan Şişli böcek ilaçlama firmaları dışındaki işletmelerden hizmet almamak önem taşır.

 

İlaçlaması En Fazla Gerçekleştirilen Haşere Türleri;
  • Kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek,
  • tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan,

 

Böcek ilaçlama alanında yıllardır hizmet veren ve modern ilaçlama teknikleri ile kaliteli haşere ilacı hazırlama konusunda uzman olan Titiz ilaçlama, Sağlık Bakanlığından onaylı ve profesyonel şekilde hizmet vererek, haşere sorunlarını kısa sürede çözmektedir.

 

Şişli bölgesinde; Bomonti, Çağlayan, Çifte Cevizler, Elmadağ, Gülbağ, Kurtuluş, Nişantaşı, Okmeydanı, Osmanbey, Pangaltı, Seyrantepe, Sıracevizler, Topağacı, Zincirlikuyu semtlerinde hizmet veren Titiz ilaçlama, tüm mahallelere de ilaçlama hizmetini ulaştırmaktadır.

 

Ekonomik ilaçlama fiyatları yanı sıra, her alanda profesyonel şekilde mücadele veren ve tüm haşerelere karşı kesin çözüm elde eden Şişli böcek ilaçlama şubemizden hizmet almak için bizi 24 saat arayabilirsiniz.

 

Şişlide Hizmet Verdiğimiz Semtler

Harbiye
Kuştepe