bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

19 Mayıs Böcek İlaçlama

Şişli 19 mayıs böcek ilaçlama firmalarının özellikle ana okulları ve eğitim kurumlarında yaptığı ilaçlama işlerinden son derece etkin sonuç alındığı bilinmektedir. Çocukların sağlığını tehdit eden son derece sağlıksız olan, hastalıkların bulaşmasında rolü büyük olan böceklerden kısa sürede kurtulmanız gerekir. İş yerleri dahil birçok iç mekan için Şişli haşere ilaçlama firmaları titizlikle incelenmelidir. Böceklerin hayatınızı istila etmesine izin vermemelisiniz. Şehir hayatında böceklerden kurtulabilmeniz için özellikle bulunduğunuz yere takın logarların ilaçlanması gerekir.

 

Şişli böcek ilaçlama firmalarının ilaçlama fiyatları için günce listeye birebir iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Bilmeniz gereken diğer bir önemli nokta ise ilaçlama fiyatlarında asıl belirleyici olanın, kullanılacak ilaç miktarı olduğudur. Kaç metre kare alanın ilaçlanması gerekiyorsa, fiyatın da buna bağlı olarak değişiklik gösterebileceğini hesaplamalısınız. İlaçlama yaptıracağınız böcek türünün farklı ilaçlama yöntemleri gerektirebileceğini de bilmelisiniz.

 

Yaşam alanlarınızın sağlıklı olması için hijyen şartlarına uygun şekilde olmaları gerekir. Ev ve işyeri gibi kapalı mekanlar için önemli olanın, mevsimsel olarak böcek ilaçlama yaptırmaktır. Böceklerin türlerine göre farklı ilaçlama yöntemleri kullanılmaktadır. İstanbul böcek ilaçlama firmalarının bu anlamda her semte ve böcek türüne göre farklı teknikleri olmalıdır. İlaçlama işi ciddi bir iştir, ilaçlama için kullanılan ilacın insan sağlığına zarar vermemesi gerekir. Kaliteli ilaçlar kullanan işini profesyonel yapan firmalar tercih edilmelidir.  Marmara bölgesinde en fazla şikayet alınan böcek ve haşere türleri sırası ile şunlardır;

 • Hamamböceği
  Kene
  Karınca
  Fare
  Çiyan
  Karasinek
  Sivrisinek
  Pire
  Güve
  Tahta Kurusu
  Akar
  Yılan
  Akrep
  Gümüşböceği
  Kulağakaçan
  Örümcek

Tüm bu böcek türleri için etkin ilaçlama yöntemlerine profesyonel böcek ilaçlama firmalarına ulaşmalısınız. Böceklerin arkasında bıraktığı yumurtaları ve salyalarının sizi hasta etmesine müsaade etmemelisiniz. Etkin ilaçlama yöntemleri için haşere ilaçlama firmalarının referanslarına dikkat ederek seçim yapmanız gerektiğini unutmayın. İlaçlama yöntemleri yukarıda sıraladığımız böcek ve haşere türlerinin özelliklerine göre değişmektedir. Örneğin, pireler için uygulanan ilaçlama yöntemi ile hamam böcekleri için uygulanan ilaçlama yöntemleri farklıdır.