bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Şirinevler Böcek İlaçlama

Eskiden kırsal kesimleri mesken tutan haşere ve diğer canlı türleri, ekolojik dengenin değişmesiyle artık kasaba ve büyük metropollerde bile çok sıklıkla görülmektedirler. İstanbul Avrupa Yakası Bahçelievler Böcek İlaçlama şubemize bağlı olarak çalışan Şirinevler Böcek İlaçlama servisimiz, tüm haşere türlerinin sağlıklı ve düzenli bir disiplin içinde kontrol altına alınması konusunda 7/24 hizmet sunmaktadır.  

Güvenilir Böcek İlaçlama Hizmetleri

Haşerelerin yerlerinin tespit edilmesi aynı şekilde bu türler için gereken ilaçlamaların hazırlanması tamamıyla uzmanlık ve deneyim gerektiren bir durumdur. İlaçlama yapmak istiyorsanız, karar vermeden önce mutlaka profesyonel bir firmayı tercih etmeniz gerektiğini sakın unutmayın. Evde kendi kendinize yapacağınız ilaçlama yöntemleriyle haşere ve böcek problemlerinizi kalıcı bir şekilde ortadan kaldırmanız mümkün değildir. Bu nedenle bu tür problemlerde mutlaka profesyonel bir böcek ilaçlama firmasından destek alınmalı ve ilaçlama işlemleri uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmelidir. Profesyonel ilaçlama firmaları, ruhsat ve izin belgelerini barındırmalıdır. Sağlık Bakanlığından ilaçların onaylı olması gerekmektedir.  Aksi takdirde alacağınız hizmetin bir işe yaramayacağını bilmeniz gerekmektedir.

Şirinevler Böcek İlaçlama servisimiz, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olan ilaçları ve tecrübeli ekipleri aracılığıyla gerçekleştirmiş olduğu ilaçlama yöntemleri ile tüm haşere ve kemirgen problemlerinizi kısa süre içerisinde ortadan kaldırmaktadır. Servisimizin güvenilir böcek ilaçlama hizmetlerinden günün her saati faydalanmanız mümkündür.

Haşerelerle Mücadele ve Yöntemler

Haşerelerin kolayca kontrol altına alınması bireysel olarak çok zordur.  Bu durumda tecrübeli ve deneyimli saha personellerinin ilaçlama hizmeti vermeleri daha doğrudur. Şirinevler haşere ilaçlama servisimizin garantili teknik ve yöntemleri şu şekildedir; sıvı İlaçlama, jel İlaçlama, fare istasyonları, fare düzenekleri, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlamadır. Bu yöntemlerle böcek, haşere ve kemirgen problemlerinin önüne geçmek mümkündür. Kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşmanızı sağlayan servisimiz, uzman kadrosu ve ziraat mühendisleri tarafından tasarlanmış güvenilir ilaçlarıyla birlikte tüm böcek ve haşere problemlerinize kesin çözüm üretmektedir. Unutulmaması gereken önemli bir nokta vardır. Örneğin fareler için kullanılan yöntemin, diğer haşere ve zararlı canlı türleri üzerinde etkisinin olamayacağını bilmenizde fayda vardır. Bu yüzden mutlaka haşere ve kemirgen türünün tespiti için firmamızdan bilgi almanız gerekmektedir.

Garantili ilaçlama, Ekonomik Fiyat, 7/24 Kesintisiz Hizmet

Garantili ilaçlama hizmeti sunan Şirinevler böcek ilaçlama servisimiz, ekonomik fiyatlarla 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermektedir. İlaçlama yapacağınız alanlarla ilgili çağrı merkezimizi arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. 

Şirketimiz, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, köklü bir firmadır. TSE kalite tescil belgelerine sahip olan firmamız, uygulama ve yöntemleriyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından desteklenmektedir. Leke ve iz bırakmadan uygulanan ilaçlamalarımız, doğa ve çevre dostudur. Çevrenizde size zarar veren haşerelerden temizlenmek istiyorsanız, bizi arayın. Haşere problemlerinden sonsuza kadar kurtulun.