bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Sefaköy Böcek İlaçlama

Sektöründe tek ve lider olan kurumsal şirketimizin, İstanbul Küçükçekmece şubesine bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Sefaköy Böcek İlaçlama servisimiz; kemirgen, sürüngen, haşere/böcek, zehirli örümcek, asalak, parazit ve diğer zararlı canlı türlerini sağlıklı bir şekkinde kontrol altına alma konusunda açık ve kapalı mekanlarda 7/24 hizmet vermektedir.

Böcekler dünyanın en çok bakteri yuvası ve mikrobuna sahip küçük organizmalardır.  Kendileri küçük olabilir ancak yaydıkları hava ve salgın hastalıklar boylarına göre çok büyüktür. Haşerelerden korunmanın en iyi yolu ilaçlama yapmaktır. İlaçlama uygulamasının ilkel ve amatör şartlarda değil, aksine profesyonel ve uzman ellerin denetiminde yapılması gerekmektedir. Diğer önemli bir husus ise serbest piyasada satışa sunulan yasadışı, lisanssız, bandrolsüz korsan ilaçlar. İlaçlama uygulaması çok ciddi bir iştir. Asla korsan ürünleri tercih etmeyin, sağlığınız ve paranız çöpe gitmesin.

Sefaköy böcek ilaçlama servisimiz, hızlı, pratik, güvenilir hizmet anlayışı ile istediğiniz profesyonel destekler için 7/24 hazırdır.

Garantili Uygulamalarımız

  1. Sıvı ilaçlama
  2. Jel İlaçlama
  3. Fare İstasyonları
  4. Kokulu İlaçlama
  5. Kokusuz İlaçlama

Hizmet Alanlarımız

Ev ve işyerleri, villa, tripleks, site, bina, bodrum katları, park ve bahçe alanları, boş arazi, tarla, fabrika, fırın, pastane, dükkan, mağaza, alışveriş merkezi, tasarım atölyesi, tekstil fabrikası, mobilya doğrama atölyesi, lokanta, restoran, kafe bar, çay bahçesi, konferans salonu, sinema salonu, otel, pansiyon, rezidans, iş merkezi, uçak, otobüs, gemi, yat, tekne, otopark, havaalanı, otobüs terminali ve daha pek çok alanda sizlere hizmet vermekteyiz.

Çevrenizde size rahatsızlık veren yırtıcı hayvanlar, yırtıcı kuşlar zararlı deniz mahsulleri için de Sefaköy böcek ilaçlama servisimizi arayabilirsiniz.

Sağlık bakanlığından onaylı olan ilaçlarımız, TSE tescilli damgaya sahiptir.  7/24 hizmet veren çağrı merkezlerimiz üzerinden ilaçlama hizmeti almak için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Garantili İlaçlama ve ekonomik fiyat fırsatları için hemen ulaşın. Sizde yaşam alanlarınızı dar eden haşerelerden sonsuza dek kurtulun.