bocek ilaclama

İstanbul Avrupa
0 (212) 451 07 95
İstanbul Anadolu
0 (216) 337 76 65
Kocaeli
0 (262) 325 34 28
İzmir
0 (232) 445 34 79

Sarıyer Böcek İlaçlama

Sarıyer ilaçlama servisi

Sarıyer Böcek İlaçlama

 

İstanbul Avrupa yakasında bulunan ve İstanbul'un kuzeyinde kalan Sarıyer, ağaçlık alanların sık olduğu bir ilçe olmakla birlikte, denize yakın konumu nedeniyle de haşerelerin sık görüldüğü bir bölgedir. Bu nedenle Sarıyer'de ilaçlama hizmetleri sık yapılmakla birlikte, haşerelerden kurtulmak için profesyonel firmalardan yardım almak son derece önemlidir. Kalitesiz haşere ilaçları ile yapılan uygulamalar, zararlılara karşı bir çözüm sağlamayacağı gibi, insan sağlığını da tehdit edecektir. Bu nedenle Sağlık Bakanlığı onayı bulunan Sarıyer böcek ilaçlama firmaları tarafından yardım almak şart olup, bireysel yöntemlere başvurulmaması gereklidir.

 

Sarıyer böcek ilaçlama şirketleri olarak en çok şikayet aldığımız semtler;
  • Baltalimanı
  • Büyükdere
  • Reşitpaşa
  • Rumelihisarı
  • Rumelikavağı
  • Tarabya
  • Kireçburnu
  • Emirgan
  • İstinye

 

Ancak basit yöntemler ile uygulama yapan haşere ilaçlama şirketleri, sağlık açısından ciddi bir tehlike yarattığı gibi, kalitesiz uygulamalar büyük sorunlara yol açabilmektedir. Bu nedenle profesyonel ilaçlama firmaları tarafından hizmet alınması son derece önemli olmakla beraber, basit uygulamalar ile haşereleri yok etmeye çalışılmamalıdır.

 

Denize yakın konumu nedeniyle, Sarıyer'de; tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tespih böceği, kulağakaçan böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, Amerikan hamam böceği, karafatma, mite, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, ev faresiçatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, gibi haşerelere sık rastlanmaktadır.

 

İstanbul Sarıyer böcek ilaçlama şirketi olarak, Sarıyer'de profesyonel ve Sağlık Bakanlığı?nın ön gördüğü biçimde hizmet veren şirketimiz, her semtte hizmet sunduğu gibi ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile uygulama yapmaktadır. Yaptığı uygulamalar ile en sık tercih edilen Sarıyer firmaları arasında yer alan Titiz ilaçlama, garantili ve müşteri odaklı uygulamalarını devam ettirmektedir.