bocek ilaclama

İstanbul Avrupa
0 (212) 451 07 95
İstanbul Anadolu
0 (216) 337 76 65
Kocaeli
0 (262) 325 34 28
İzmir
0 (232) 445 34 79

Sancaktepe Böcek İlaçlama

Sancaktepeİstanbul Anadolu yakasında yer alan Sancaktepe, İstanbul'un yeni ilçelerinden biridir. Haşere ve kemirgenlerin genellikle ağaçlık alanlara yakın bölgelerde daha çok görüldüğü Sancaktepe'de ilaçlama şirketleri sıklıkla uygulama yapmaktadır. Yemekhane, fırın, cafe gibi gıda üzerine faaliyet gösteren işletmelere periyodik olarak haşere ilaçlama hizmeti verildiği gibi ev, iş yeri, bodrum gibi haşere ve farelerin sıklıkla giriş yaptığı kapalı alanlarda da ilaçlama uygulamaları yoğun bir şekilde yapılmaktadır.

 

İlaçlama Uygulamalarında Sağlık Bakanlığı İzni

Sancaktepe böcek ilaçlama firmaları tarafından yapılan uygulamalarda, haşere türü ve yoğunluğuna göre farklı böcek ilaçları ve uygulama yöntemleri kullanılmaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan ve ziraat mühendisleri tarafından hazırlanan ilaçlar ile uygulama yapan ilaçlama şirketleri, bu ilçedeki haşere sorununa karşı etkili çözümler sunabildiği gibi kalitesiz ilaçlar ile işlem yapan firmalar sağlık sorunlarına yol açmaktadır.

 

İstanbul'un en hızlı gelişen ilçeleri arasında yer tutan Sancaktepe; Ümraniye, Kartal ve Maltepe gibi kalabalık nüfusa sahip olan ilçeler ile komşudur. Yenidoğan, Eyüpsultan, Osmangazi gibi kalabalık semtlere sahip olan Sancaktepe'de ilaçlama şirketleri kapalı alanlarda sıklıkla haşere mücadelesi verdiği gibi açık alanlar için de uygulama yapmaktadır. Özellikle son yıllarda artan keneler için park ve bahçe gibi alanlar ile şantiyeler yaz aylarına doğru önlem amacıyla ilaçlatılmaktadır. Hamam böceği, karınca, pire ve fare gibi hızlı çoğalan haşere ve kemirgenlerin de çok sık görüldüğü bu ilçede, Sancaktepe böcek ilaçlama firmaları tarafından tüm semtler için uygulama yapılmaktadır.

 

Göç alan bir ilçe durumunda olan Sancaktepe'de haşere ve kemirgenler ile mücadele; yaşam alanları için büyük önem taşıdığı gibi bilhassa maddi hasara yol açan kemirgenleri yok etmek için, işletmeler açısından da oldukça önemlidir. Bu bölgede kaliteli ve garantili şekilde hizmet veren Sancaktepe böcek ilaçlama servisi, kaliteli ilaçlar kullanarak garantili uygulamalar yapmaya devam etmektedir. Sağlıksal sorunların birincil nedenleri arasında yer alan haşereler ile mücadelenin büyük önem taşıdığının farkında olan firmamız, bu ilçedeki etkili ve garantili haşere ve fare ilaçlama uygulamalarına devam etmektedir.

 

En Çok İlaçlama Yapılan Fare Ve Haşere Grupları;
Tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, ağaç kurdu, Amerikan hamam böceği