bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Rumelihisarı Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama Rumelihisarı bölgesinin bilinen sorunlarındandır. İlaçlama işini ciddiye almak gerekir, bizler yıllardır bu işi son derece ciddi bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Çünkü biliyoruz ki kaliteli bir yaşam önce sağlık, hijyen şartlarını yerine getirerek mümkündür. Böceklerin taşıdığı virüslerden hayatınızı uzak tutmanız gerekir. Etkili yöntemler kullanarak özellikle sağlık bakanlığı onaylı kaliteli ilaçlar ve işe yarar yöntemler sayesinde ekiplerimiz haşereleri ve kemirgenleri kısa sürede imha ediyor. İlaçlama yöntemleri seçiminde böcek türü, kemirgen türü ve alan konusunda belirleyici diğer faktörler analiz edilir, karar bu şekilde verilir. Fiyatlandırma da aynı şekilde ilaçlama yapılacak alan, böcek yoğunluğu ve türü kıstas alınarak hesaplanır. Avrupa standartlarında yaptığımız ilaçlamalar ile etkili çözüm sunan profesyonel bir ekibiz. Kullandığımız yöntemler, nerede kullanılması gerektiğine doğru karar verildiğinde işe yaramaktadır. Uzman ekip desteği böcekler için önemlidir.

Kullanılan yöntemler;

  • Kokulu ve kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Sıvı ilaçlama
  • Katı ilaçlama
  • İstasyon yöntemleri

Sarıyer böcek ilaçlama ekiplerimiz tüm bu türleri büyük bir ustalıkla ilaçlamaktadır, türler kısaca; fare, akrep, oryantal hamam böceği, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, örümcek, yılan ev faresi, sinek, çıyan böceği, tesbih pire, çıyan, kene tespih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, kırkayak,   akrep, örümcek,, ev-lağım faresi, fındık faresi,  çatı faresi, tatarcık, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, gümüş böceği,  çatı/fındık faresi, hamam böceği, kara fatma, kalorifer böceği, oryantal hamam böceği, pamuk faresi, kulağakaçan böceği, karafatma, mite lağım faresi, Tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak,  Alman hamam böceği, tahtakurusu, yaban arısı,  Amerikan hamam böceği, kakalak, tatarcık, sivrisinek türlerinin bütün ilaçlama işlemleri için İstanbul böcek ilaçlama firmamıza ulaşmalısınız.

Rumelihisarı böcek ilaçlama firmamıza 7-24 ulaşabilirsiniz. Etkili, zaman kaybettirmeden ve garantili haşere imha ekiplerimiz, her zaman hizmetinizde! Aklınıza takılan sorular olduğunda veya böceklerden, kemirgenlerden hızlı bir şekilde kurtulmak istediğinizde telefonun diğer ucundayız!