bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Rami Böcek İlaçlama

Firmamızın İstanbul Eyüp şubesine bağlı kaliteli hizmet faaliyetlerini sürdüren Rami böcek ilaçlama servisimiz, haşere, kemirgenlerin ve diğer zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda hizmet vermektedir. 

Sağlığımızı ve bağışıklık sistemimizi doğrudan etkileyen haşere türleri, insanlara virüs bulaştırarak çeşitli hastalıklara neden olurlar. Böcek ilaçlama uygulaması sanıldığı kadar basit bir uygulama değildir. Mutlaka profesyonel bir destekle müdahale edilmesi gerekmektedir. Evlerimizde ve iş yerlerimizde yaşam alanlarımızı istila eden zararlı canlı türleri için kurumsal firmalardan destek alınmalıdır. İletişim kanalları aracılığı ile piyasaya sürülen yasadışı ve korsan ürünlere itibar edilmemelidir. Ayrıca satın alınan bu ilaçların evde amatör koşullarda ilkel yöntemlerle uygulanması son derece tehlikelidir. Alerjik reaksiyonlara neden olan bu uygulamalardan uzak durulması gerekmektedir. Bu tür evde yapılan uygulamaların doğru sonuçlar vermeyeceği kesinlikle bilinmelidir. Yaptığınız uygulama ile çabanız ve paranız boşa gitmesin. Çünkü Rami ilaçlama servisimiz hem garantili ilaçlama hem de düşük fiyatlarla sorunlarınıza kalıcı çözümler üretmektedir.

Mücadele ve Yöntemler

Haşere, asalak, sürüngen, kemirgen ve parazit türleri için servisimizin uyguladığı modern ve son teknoloji yöntemler, kalıcı ve garantilidir. Bu yöntemler sırasıyla;

a)Sıvı İlaçlama yöntemi,

b)Jel ilaçlama yöntemi,

c)Kokulu ilaçlama yöntemi,

d)Kokusuz ilaçlama yöntemi,

e)Fare istasyonları ve düzenekleridir.

7/24 Garantili ve Hızlı Hizmet

Rami servisimiz 7/24 hizmet vermektedir. Çağrı merkezimizi arayarak haşere problemlerinizi sorunsuz bir şekilde çözmeniz mümkün. Müşteri temsilcimizden alacağımız randevu ile dilediğiniz saatler için ilaçlama hizmeti alabilirlersiniz. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ruhsat ve izinlerimiz, aynı zamanda TSE standartlarına uygun belgelerimiz ile size garantili ilaçlama ve düşük fiyatlarla hizmet sunarak, haşerelerden sizi koruyoruz. Biz hemen arayın, sizde haşerelerden sonsuza dek kurtulun. 

WhatsApp ile iletişime geç