bocek ilaclama

İstanbul Avrupa
0 (212) 451 07 95
İstanbul Anadolu
0 (216) 337 76 65
Kocaeli
0 (262) 325 34 28
İzmir
0 (232) 445 34 79

Pendik Böcek İlaçlama

Pendik ilaçlama servisi

 

Pendik İlaçlama

İstanbul Anadolu yakasının kalabalık ilçelerinden biri olan Pendik'te böcek ilaçlama işlemleri de sık yapılmaktadır. Özellikle sanayi bölgesinin bulunduğu alanlarda böcek ve fare sorunları ile sık karşılaşıldığından, haşere ilaçlama uygulamaları sık yapılmakta ve kaliteli böcek ilaçlarının kullanımı büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle, ilaçlama firmaları tarafından hizmet alırken, temkinli davranmak ve gerekli belgelere sahip olmayan şirketleri kesinlikle tercih etmemek gereklidir.

Pendik, kalabalık nüfusa sahip olan İstanbul ilçelerinden biri olduğu gibi, konumu sebebiyle de bu bölgede haşere ve kemirgenler çok sık görülmektedir. Bu nedenle Pendik'te ilaçlama hizmeti almak önemli olduğu gibi, hizmet alınacak firma konusunda da dikkatli davranmak önem araz eder. Sağlık Bakanlığı onayı ve tecrübesi bulunmayan Pendik böcek ilaçlama firmaları, ciddi sağlık sorunlarının oluşmasına yol açabilecek nitelikte ilaçlama yapmaktadır. Bu nedenle, bu ilçede haşere mücadele hizmeti alırken dikkatli olunması ve Sağlık Bakanlığı onayı taşımayan, basit mücadele yöntemleri ile uygulama yapan firmalar kesinlikle tercih edilmemelidir.


Pendik İlçesinde En Çok Görülen Böcek Ve Fare Grupları
  • Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği
  • mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi Kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan

 

Pendik böcek ilaçlama şubesi ile profesyonel şekilde hizmet veren ve garantili biçimde hizmet anlayışını sürdüren Titiz ilaçlama; ev, ofis iş yeri, fabrika gibi farklı bölgelerde garantili şekilde ilaçlama yapabilmektedir. Sağlık Bakanlığından onaylı olan ve kaliteli ilaçlar ile profesyonel ilaçlama elemanları aracılığı ile hizmet veren Titiz ilaçlama, bu ilçede tüm semtlerde hizmet vermektedir.

 

Esenyalı, Güzelyalı, Harmandere, Ahmet Yesevi, Kurtköy, Sülüntepe, Velibaba, Orhangazi gibi semtlerin yanı sıra diğer tüm semtlerde de, başarılı ve garantili şekilde hizmet sunan Titiz ilaçlama, ekonomik fiyatlar ile kaliteli anlayışını sürdürmektedir.