bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Bahçelievler Böcek İlaçlama

Pendik Bahçelievler böcek ilaçlama ekiplerimizden her türlü haşere için destek alabilirsiniz, Bu türler arasında; Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, kene tespih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, kırkayak, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, bit, yer alır.

En yaygın olanları ; tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite lağım faresi, çatı faresi, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, ağaç kurdu, kırkayak, kara fatma, kalorifer böceği, oryantal hamam böceği gibi türler yer almaktadır.

İstanbul böcek ilaçlama firmamız bu konuda her mevsim hizmetinizdedir. Yapılacak olan ilaçlamaların özellikle böceklerin yumurtlama dönemlerine denk gelmesi gerekir. Verimli olması için eylül ekim aylarının ideal ilaçlama dönemleri olduğunu bilmenizi istiyoruz.

Böceklerin insan sağlığına olan zararları tahmin ettiğinizden çok daha fazladır. Salgın hastalıklar böcekler sayesinde yaygınlaşırlar. Temizlik, böcek türlerinin bir kısmı için önemli olsa da, sadece kişisel temizlikle böceklerden kurtulamazsınız. Böcekler öyle dayanıklı canlılardır ki, insanın maruz kalınca 1 saniye içerisinde öleceği radyasyona dayanabilirler. Bu tür böceklerle mücadele etmek için mutlaka profesyonel ilaçlama ekiplerinden destek almanız gerekir. Böcek ilaçlama Pendik Bahçelievler böcek ilaçlama ekiplerince yapılmalıdır. Bölgenin en etkin ilaçlama firması olarak profesyonel, eğitimli, deneyimli uzmanlarımıza yaşam alanlarınızın daha kaliteli olması için mücadele ediyoruz.

Pendik böcek ilaçlama firmamıza gelen şikayetlerin büyük bir kısmı uçan haşerelerle ilgili. Bölgenin bu canlılardan ve çeşitli haşerelerden kurtulmak için firmamızın profesyonel çözümlerine ihtiyaçları var. Ekibimiz kalıcı, etkili, garantili ilaçlama hizmeti ile her zaman yanınızdadır. Yaptıracağınız böcek ilaçlama hizmetinin sağlık kaliteniz açısından önemli olduğunu bilmenizi, böceklerin sağlığınız için ciddi risk teşkil ettiğini görmenizi istiyoruz. Yaptıracağınız ilaçlamalarda Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçların kullanılması konusunda titiz ve dikkatli olmanızı öneriyoruz. Bizler, kullandığımız ilaçlar konusunda her türlü belge ve bilgiyi sizlere sunuyoruz. Şeffaf ve kaliteli uygulamalarla aldığınız hizmetin hakkını veriyoruz. Müşteri hizmetlerimize 7-24 ulaşabilir, soru ve talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.