bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Paşabahçe Böcek İlaçlama

Uzun yıllardır sektörde faaliyetini sürdüren şirketimiz, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde şubeleriyle 7/24 hizmet vermektedir. Anadolu yakası Beykoz şubemize bağlı olarak çalışmalarını sürdüren Paşabahçe böcek ilaçlama servisimiz, haşere/böcek, kemirgen, sürüngen, asalak, parazit ve diğer zehirli ve zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda kesintisiz olarak 7/24 hizmet vermektedir.

Böcek türleri, ısırık ve çevreye yaydıkları virüslerle solunum sistemimizi ve bağışıklık sistemimizi kontrol altına almaya çalışırlar. Böceklerin insanlar üzerinde yarattığı virüsler vardır. Bu virüsler zamanla ölümcül sonuçlara bile neden olabilmektedir. Böceklerden korunmanın en etkin yolu böcek ilaçlaması yapmaktır. İlaçlama hizmeti ciddi bir iştir. Bireysel olarak yapıldığı takdirde pozitif sonuçlar vermeyeceği bilinmelidir.

Bu konuda mutlaka profesyonel bir firmadan destek alınması gerekmektedir.

Paşabahçe böcek ilaçlama servisimiz kapalı ve açık mekanlarda 7/24 kesintisiz olarak profesyonel hizmet vermektedir.

Haşerelerden Bulaşan Hastalıklar

Haşerelerden bulaşan hastalıkların ölümcül sonuçlar doğurdu unutulmamalıdır. Bu yüzden haşerelerin varlığı hafife alınmamalıdır. Haşereler; Verem, Tifüs, Humma, Dizanteri, Astım, Lyme, Akdeniz Ateşi, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi, Mantar, Hepatit gibi virüsler yayarak insan sağlığını ciddi manada tehlikeye düşürür.

Garantili Yöntemlerimiz

Modern, çağdaş ve son teknolojinin takipçisi olan firmamız, Sağlık Bakanlığının izni, TSE tescil damgası ve tüm izinlerin yer aldığı ruhsat, belge ve sertifikaları barındırmaktadır.

Garantili yöntemlerimiz; Sıvı İlaçlama, Jel İlaçlama, Fare İstasyonları, Kokulu İlaçlama, Kokusuz İlaçlama’dır.

7/24 hizmet veren Paşabahçe Böcek ilaçlama servisimizi arayarak ilaçlama yaptırmak istediğiniz saatler için müşteri temsilcimizden randevu kaydı oluşturabilirsiniz. Bize ayrıca sitemiz üzerinden talep formunu eksiksiz olarak dolduraraktan oluşturabilirsiniz.

Ekonomik Fiyat fırsatları ve Garantili ilaçlama için izi hemen arayabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı istila ve tahrip eden tüm haşere ve kemirgen türlerini sağlıklı bir şekilde kontrol altına almak için hizmet vermekteyiz.