bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Pangaltı Böcek İlaçlama

Pangaltı böcek ilaçlama firmamız, uzman kadrosu ile her türlü haşere probleminize uzman desteği vermektedir. Sıcak ve soğuk ilaçlama yöntemlerimizle tahtakurularından uçan haşerelere kadar birçok türde başarılı sonuçlar alabilmekteyiz. Şişli bölgesinde yaşanan en önemli sorun, yaklaşan yaz dönemi ile birlikte ortaya çıkan kanatlı böceklerdir. Karasinek, sivrisinek gibi böceklerin dışında hamam böceklerinin uçan türleri ile uçan karıncaların hayatınızı kâbusa çevirmesine DUR diyoruz!

 

Son sistem ilaçlama yöntemlerinin kullanıldığı bir firmayız. ULV soğuk sisleme ile yapılan bir ilaçlama yöntemidir. Pireler için oldukça etkili olan bu yöntem kokulu ilaçlama olarak kullanılmaktadır. Termal sisleme işleminin ardından insektisit tekniği kullanılır. Buharlaşmasını engellemek amacı ile kullanılan yöntemle birlikte bu ilaçlama, iç mekânlarınızın pirelerden tamamı ile arınmasını sağlar. Aynı zamanda tüm sinek türlerine karşı da başarılıdır.

 

Kışın ardından çatı katınızda veya arka bahçenizde yaptığınız temizlik sırasında burada arıların kovan yaptığını görebilirsiniz, eşek arılarının kışın buldukları her ücra yere küçük koloniler kurma alışkanlığı vardır. ULV soğuk veya sıcak yöntem ilaçlaması ile eşek arılarından da kolaylıkla kurtulabilirsiniz. İstanbul’da doğa kalmadığı için insanların yaşam alanlarına saldıran her türlü haşereden uzman ekibimizin desteği ile profesyonel bir şekilde kurtulmanız mümkündür.

 

Yine kokulu ilaçların tercih edildiği ancak sıcak sisleme yöntemi olarak tanımlanan termal fog uygulaması da pirelerin, tahtakurularının, kalorifer böceklerinin ve türlü uçan haşerelerin yaşam alanlarınızdan arınmasını sağlamaktayız. Burada önemli olan böceklerin yuva yaptığı küçük duvar çatlaklarında dahi etkin sonuç almaktır. Bu nedenle termal fog önerdiğimiz bir ilaçlama şeklidir.

 

Böcek ilaçlama işlemlerinizde yeni sistemleri kullanan firmaları tercih etmenizin önemi büyüktür. Kullandığımız yöntemlerle dünya da yeni geliştirilen sistemleri takip ettiğimizi belirtmeliyiz. Şişli böcek ilaçlama firması olarak kullandığımız ilaçların sağlık bakanlığından onaylı, Ziraat mühendislerinin kontrollerinden geçen etkin sonuç sağlayan ilaçlar olduğunu bilmenizi isteriz. Sağlıklı bir yaşam alanı için öncelikle bölgenin zararlılardan arındırılması gerekir, bu konuda bölgenin en iyi ve profesyonel hizmetini sunuyoruz. Bizlere her gün 7-24 ulaşabilir, haşere problemleriniz için destek talep edebilirsiniz.