bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Orhantepe Böcek İlaçlama

Kartal böcek ilaçlama ekiplerimizce her gün yapılan ve özellikle mevsim geçişlerinde yoğunluk kazanan işlemlerimizin garantili olduğunu hatırlatalım. Böcekler konusunda uzman bir ekibe sahip olduğumuz için bu konuda profesyonel hizmetler veriyoruz.  Böcek ilaçlama Orhantepe bölgesinin ciddiyetle yaklaşması gereken bir sorunudur, yaz döneminde uçan haşerelerden uzak durmanın tek yolu zamanında yapılan ilaçlamalardır.

İstanbul böcek ilaçlama ekiplerinden destek alabilir, bizimle iletişime geçerek zamanında ilaçlama yaptırarak bu sorunu kısa sürede çözebilirsiniz. Çünkü böceklerle mücadele ciddi bir iştir. Böceklerin neden olabilecekleri sağlık sorunlarını ele aldığımızda, salgın hastalıkların baş kahramanları olduklarını görürüz. Evinizde çocuk varsa veya yaşlı aile bireyleriniz varsa, böceklerin daha büyük sorunlara neden olabileceğini görüyoruz. Çünkü yaşlıların ve çocukların bağışıklık sistemleri daha zayıftır. Böcekler, açıkta kalan yiyeceklerin üzerinde gezinerek gerek salgılarını bırakarak gerekse oradan oraya taşıdıkları virüsleri bulaştırarak zarar verirler. Yataklarınızda, kıyafetlerinizde bırakabilecekleri virüsler, yavrular ve yumurtalar yaşam kalitenizi ciddi oranda düşürür.

Böceklerin neden olduğu hastalıklar nelerdir?

Orhantepe böcek ilaçlama firması olarak sizlere böceklerin ne denli zararlı canlılar olduğunu anlatmak istiyoruz. Böceklerin türlerine göre neden oldukları hastalıklar şunlardır;

Su Salyangozları

Şistosoma Enfestasyonu

Karasinekler

Nehir Körlüğü

Pireler

Veba

Sivrisinek (Aedler)

Sarıhumma-Dang Humması - Rift Valley Humması -  Chikungunya Hastalığı

Sivrisinek (Anofeller)

Sıtma Lenfatik Filariazis

Sivrisinek (Culex)

Japon Ensefaliti - Batı Nil Humması -  Lenfatik Filariazis

Tatarcıklar

Leishmaniasis -  Tatarcık humması (Phlebotomus humması)

Keneler

Kırım-Kongo Kanamalı Ateşi -  Lyme Hastalığı -  Bahar-Yaz Ensefaliti  - Tekrarlayan Humma (Borrelyoz) -  Benekli Humma ve Q Humması  Rickettsia Hastalıkları Tularemi

Çeçe sinekleri

Uyku Hastalığı (Afrika Tripanosomiyazı)

Triatomine Tahtakuruları

Chagas Hastalığı (Amerikan Tripanosomiyazı)

 

Tüm bu zararlılardan kurtulmak için profesyonel ilaçlama desteği almanız gerekir. Firmamız, tüm türler için etkin ilaçlama yöntemleri ile 7-24 hizmetinizdedir. İlaçlamasını yaptığımız türlerden bazıları şunlardır; kırkayak, kara fatma, kalorifer böceği, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene tespih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği.