bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Ömerli Böcek İlaçlama

Şirketimizin Ömerli böcek ilaçlama şubesi haşerelere ilaçlama ve tüm zararlı canlıları yok etme konusunda hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu yakası tüm semtler, Çekmeköy ve tüm mahallelerinde böcek ilaçlama uygulama hizmeti sunmaktadır.

Böcek ilaçlama uygulaması bireysel olarak sanıldığı gibi kolay ve basit bir iş değildir. Uzman olmayan ellerde çeşitli reaksiyonlar gösterebileceği gibi ölümcül sonuçlarda doğurabilir. Piyasada ve web siteleri üzerinden satışa sunulan, ucuz, yasal olmayan, korsan ve insan ölümüne sebebiyet veren ilaçların satın alınıp, evde ilkel şartlarda hazırlanıp kullanılmaması gerekmektedir. İnsan sağlığı çok değerlidir. Firmamız insan sağlığını tehlikeye düşüren her türlü zararlı canlıları yok etme konusunda uzmandır.  Haşerelerle mücadele eğer tek başına altından kalkılması gereken bir durum olsaydı bu gün böcek ilaçlama adı altında bir sektör oluşmamış olurdu. Sağlık Bakanlığından onaylı olan firmamız, TSE kalite ve yetki belgelerine sahiptir.

Çevrenizde yaşam alanlarınızı zedeleyen, hasar ve depremlere yol açan haşerelerin tahribatlarından ve zararlarından kurtulmanız profesyonel bir ilaçlamayla mümkündür. Firmamızın Ömerli böcek ilaçlama servisinden gün her saatinde iletişim kurabilir ve destek alabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz alanlar

Hastane, Okul, Sinema salonları, oteller, konferans salonları, otoparklar, dershane, yurt, tasarım atölyeleri, depolar, binalar, park ve bahçeler, dükkanlar, restoranlar, çay bahçeleri, ev ve işyerleri, ağıllar, hayvan barınakları, alışveriş merkezleri, havaalanları uçaklar, otobüsler, gemiler, boş araziler, lokantalar, unlu gıda mamulleri, restoranlar, fırın ve pastaneler, tekstil atölyeleri, Ahşap ve tarihi binalar, park ve bahçe alanları.

Firmamızın hizmet alanları oldukça geniştir. Her noktadan böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

7/24 hizmet veren çağrı merkezlerimizi arayarak, müşteri temsilcimizden istediğiniz saat için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Garantili ve ekonomik fiyatlar sunan firmamız ile haşere ve kemirgenlerden tamamen kurtulmanız mümkün. Sadece Çağrı merkezlerimizi arayıp randevu kaydı oluşturmanız yeterlidir.