bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Okmeydanı Böcek İlaçlama

Okmeydanı böcek ilaçlama firması olarak sizlerin daha sağlıklı yaşam alanlarına kavuşmanız konusunda hizmet veriyoruz. Böcek türlerine göre farklı yöntemler ve ilaçlar kullanıyoruz. Sıvı ilaçlama, sıcak ve soğuk ilaçlama, kokusuz ilaçlama ve kuru ilaçlama gibi yöntemlere sahibiz. Tüm bu yöntemlerin, ilaçlama yaptırmak istediğiniz alanlar için değerlendirilmesi ve böcek türüne karşı en etkin yöntemin seçilmesi konusunda uzman bir ekibe sahibiz.

 

İstanbul haşere ilaçlama ekibi olarak işyeri, ev, depo, marketler, fırınlar, bahçeler ve tüm alanlarınız için pratik, kaliteli ilaçlama ile hayatınızı kemirgenlerden ve böceklerden arındırıyoruz. Sağlık, böceklerin taşıdığı virüsler nedeniyle ciddi risk altında olabilir. Böceklerin kolayca üreyebiliyor olması, mevsim geçişlerinde yumurtlama dönemine giriyor olması ciddi bir sorundur. Özellikle Eylül Ekim aylarında yumurtlayan haşerelerin ciddi şekilde profesyonel bir ekip tarafından ilaçlanması gerekir. Hangi ilaçlama yönteminin kullanılacağı, ne kadar ilaç kullanılacağı konusunda ilaçlama yapılacak olan alanın, böcek türünün ve yoğunluğunun belirleyici olacağını bilmenizi isteriz. Şişli bölgesinde karşınıza çıkabilecek her türlü böcek ve kemirgen için bilgi ve deneyim sahibiyiz. Bu konuda bizimle çalışarak böcek problemine kökünden veda edebilirsiniz.

 

Sadece evlerin değil, depolarınızın da ciddi böcek ilaçlama işlemlerine ihtiyacı vardır, özellikle büyük alanların ilaçlanması konusunda bizimle çalışabilirsiniz.

 

En ciddi ilaçlama yöntemi ise fumigasyon yöntemidir. Bu yöntem en etkili seçenektir. Yumurtaların, pup ve ergin dönemlerinde ilaçlamak gerekir. Mantarlar, bakteriler çeşitli matodları öldürme de fumigasyon yaptırılmalıdır. Kapalı bir ortamda belirli oranda ısı ve gaz şeklindeki bir kimyasal olan ilacın orada tutulması işlemidir. Çoğunlukla tahta paletler, parkeler için etkilidir. İlaçlama yapılan bölgede insan, hayvan ve bitki bulundurulmamalıdır. Şişli’de profesyonel böcek ilaçlama ekiplerimizle her türlü ilaçlama ihtiyacınıza kaliteli sonuçlarla cevap vermekteyiz.

 

Böceklerin hayatınızı nasıl kâbusa çevirebileceğini, hijyen şartlarını zorlayan bu canlıların insanların karşısında bir anda çıkarak strese neden olabileceğini biliyoruz. Etkin ilaçlama yöntemleri ile tüm alanlarda başarılı sonuçlar alan ekibimizle yanınızdayız. Bizlere 7-24 ulaşabilir, ilaçlama taleplerinizi iletebilirsiniz.