bocek ilaclama

İstanbul Avrupa
0 (212) 451 07 95
İstanbul Anadolu
0 (216) 337 76 65
Kocaeli
0 (262) 325 34 28
İzmir
0 (232) 445 34 79

Merter Böcek İlaçlama

Firmamız, Merter böcek ilaçlama şubesiyle böcek ilaçlamalarında etkin ve profesyonel hizmet vermektedir. İstanbul Merter ve tüm mahallelerinde hizmet veren servislerimiz, sizleri her türlü zararlı canlı türlerden korumak için en kaliteli ve garantili hizmet anlayışı sunmaktadır.

Haşerelerin sadece yaz aylarında boy gösterdiği ile bir yanılgı vardır. Elbette yaz ayları ve sıcak havalar zararlı türlerin üreme ve çoğalma evrelerinin olduğu mevsimdir. Ancak yaz aylarında haşerelere karşı gerekli tedbir ve önlemleri almayan kişiler için aynı şeyleri söylemek doğru değildir.  Yaz aylarında yuvalanan haşereler böcek ilaçlaması yapılmadığı takdirde tüm çevreye mikrop yayarlar.  Ayrıca bazı haşereler kapalı mekanlarda konuşlandığı için yaşama sürelerinde de bir değişiklik olmaz. Çünkü soğuğa dayanıklı genlerinden dolayı bazı türlerin 2 ila 3 yıl arasında yaşadıkları gözlemlenmiştir. İnsan sağlığını her dönemde tehdit eden bu haşereler, sağlığınızı tehlikeye düşüreceği gibi, eşyalarınızda tahrip etmekten kaçınmayacaklardır. 

Piyasada ve web siteleri üzerinden satışa sunulan haşere ilaçlarını evde sağlıksız koşullarda ve ilkel yöntemlerle yaptığınız anda çok zor süreçleri de sırtlayacağınızı unutmamanız gerekiyor.  Kullandığınız ilacın yan etkileri ve ters etkisi haşerelerin çoğalmasına zemin hazırlar.

Mücadele ve Yöntemler

Haşereler ve kemirgenler üzerinde en sık uygarlığımız tek ve yöntemler şunlardır;  Sıvı ilaçlama, Kokulu ve kokusuz ilaçlama seçenekleri, Jel ilaçlama, Fare düzenekleri ve Fare istasyonları.

Çevrenizde size rahatsızlık veren huzursuz eden her türlü zararlı canlılar için bizimle iletişime geçiniz.

Bu noktada yapmanız gereken tek şey; 7/24 hizmet sunan Merter böcek ilaçlama servisimizden müşteri temsilcimizi arayarak istediğiniz saate uygun randevu almanızdır. Bundan sonraki süreç bizim işimiz. Firmamız, Sağlık bakanlığı onaylı ve TSE yetki belgelerini barındırmaktadır.  Ayrıca size garantili ve en ekonomik fiyat seçenekleri sunmaktayız. Sizlerde çağrı merkezlerimizi arayarak hemen çevrenizdeki haşerelerden kurtulabilirsiniz.