bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Merkez Efendi Böcek İlaçlama

İstanbul böcek ilaçlama firması olarak hizmetlerimizin kaliteli olduğundan emin olmanızı isteriz. Müşteri memnuniyetine önem veren şirket politikamız ile ilaçlama yapılması gereken her alan da etkili çözümler sunmaktayız. Haşere türlerinin belirlenmesinde, zemin etüdü çalışmasında yıllardır kaliteli hizmet vermekteyiz. Sağlık görevlisi eşliğinde yapılan araştırmalarımızla ilaçlama alanının yetkin özellikte ilaçlaması sağlanmaktadır. Kullandığımız ilaçlar sağlık kalite şartlarına tam uyum gösteren kaliteli ilaçlardır. Piyasadaki yaptığı işlem de şeffaf olmayan, garanti vermeyen, ilaç için sağlık bakanlığı onayı bulunmayan firmalardan kesinlikle uzak durmalısınız.

Zeytinburnu böcek ilaçlama ekiplerimiz her an ulaşılabilirdir. Yapılan ilaçlamadan memnun kalmadığınız durumlarda çözüm sunabiliyoruz ancak böyle bir durumun asla olmayacağının da altını çizmek isteriz.

Böcek ilaçlama Merkez Efendi civarında etkili ilaçlama yaptığımız türler;  örümcek, akrep, örümcek,, ev-lağım faresi, gümüş böceği, ağaç kurdu, kırkayak,  Alman hamam böceği, tahtakurusu, yaban arısı, ağım faresi, bit, sıçan, çatı/fındık faresi, hamam böceği, kara Fatma,  pamuk faresi, teşbih böceği, pire, çıyan, kene tespih böceği, güve, çekirge ve türleridir. Haşerelerin de yöntemleri, yaşamak için taktikleri vardır. İlaçlama seçeneklerimiz böcek türlerine göre yöntem ve ilaç türü açısından farklılık göstermektedir.

Merkez Efendi böcek ilaçlama firması asla insan sağlığına zarar verici işlemler yapmaz. Kullanılan ilaçların kalitesine önem verdiğimizi bilmenizi isteriz. Önemli olanın sağlık olduğunun bilincinde, etkili çözüm sunmanın ilk şartının eğitimli uzman ilaçlama takım arkadaşları ile kaliteli malzeme seçimi olduğunun farkında bir şirket olarak, uygun ekonomik ölçülere sahip hizmet veriyoruz. Ne zaman isterseniz ekiplerimize anında ulaşabilir, ilaçlama taleplerinizi doğrudan iletebilirsiniz. Haşere ve zemin tespitleri, kullanılacak ilacın ve alanın araştırılması için ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ekiplerimize her konuda soru ve taleplerinizi iletişim numaralarımızdan ulaştırabilir, yılın her günü hizmette olduğumuzu bilmelisiniz. İlaçlama dönemi içinse böceklerin yumurtlama dönemlerinin değerlendirilmesi önemlidir. Etkili yöntem, zamanın tekniğin ve ilacın doğru seçilmesi ile sağlanır. Profesyonel haşere ilaçlama ekibimiz bu yetkinliğe sahiptir.