bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Mehterçeşme Böcek İlaçlama

Mehterçeşme böcek ilaçlama servisimiz, İstanbul Esenyurt şubesine bağlı faaliyetlerini hızla sürdürmektedir. Mehterçeşme servisimiz, canınıza tak eden haşere, kemirgen ve diğer zararlı canlı türlerini güvenle kontrol altına alma konusunda hassasiyetle hizmet vermektedir.

Son yıllarda Esenyurt ve çevresinde inşaat alanlarının sebep olduğu atıklar nedeniyle pek çok türden haşerenin türediği gözlemlenmektedir. Bu haşereler bir şekilde kapı ve cam aralıklarından evlerimize ve iş yerlerimize sızmayı başarmışlardır. Yaşam alanlarımızda sağlığımızı tehdit eden zararlı canlı türleri ile ilgili çok ciddi önlemler alınması gerekmektedir. Çünkü insan sağlığı her şeyin en üstündedir. Evde ilkel şartlarda yapılacak bir ilaçlamanın faydası olmayacağı gibi verdiğiniz emek ve harcadığınız para da boşa gidecektir. Bu durumda profesyonel firmamızdan hemen destek almalısınız.

Haşerelerden Bulaşan Hastalıklar

  • Veba
  • Verem
  • Kırım Kongo kanamalı ateşi
  • Tifüs
  • Mantar
  • Akdeniz ateşi
  • Hepatit virüsü
  • Alerjik hastalıklar

 

Mücadele ve Yöntemler

Haşerelerle ilgili teknolojiyi yakından takip eden firmamız en son ve en modern teknik ekip ve ekipmanı kullanmaktadır. Zararlı canlı türleri için en etkin mücadele ve yöntemlerimiz;

Sıvı İlaçlama, Jel İlaçlama, Kokulu İlaçlama, Kokusuz İlaçlama, Fare İstasyonları ve Fare düzenekleri.

7/24 Hizmet veren Mehtrçeşme böcek ilaçlama servisimizi, günün her saatinde arayarak istediğiniz zaman dileminde, istediğiniz saate uygun randevu talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız bünyesinde, Ziraat Mühendisleri, Merkez operasyon sorumluları, deneyimli saha personelleri ile sektöründe öncü ve tek lider firmadır.

Sağlık Bakanlığından onaylı ilaçlarımız ve ruhsatımız, TSE standartlarına uygun tescilli belgelerimizle size en güvenilir, en mükemmel hizmeti sunmaktayız. Garantili ilaçlama ve Ekonomik Fiyatlar için vakit kaybetmeden bizi hemen arayın.