bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Maslak Böcek İlaçlama

Maslak böcek ilaçlama hizmeti veren uzman ekibimize her gün gelen onlarca ilaçlama talebinin büyük kısmını hamam böceği için gelmektedir. Halk arasında birçok ismi bulunan hamam böceklerinin en çok bilinen bir diğer ismi de kalorifer böceğidir. Bu böceklerin 5cm boyuna ulaştığı ülkemizde görülmekte ancak dünya genelinde 12cm boyuna ulaşan türlerine de rastlanmaktadır. Hamam böceklerin çok iyi bir adaptasyonları vardır, insanların ölümüne neden olacak radyasyon altında dahi yaşamlarını sürdürebilirler ve hiç mutasyon geçirmemişleridir. Haşereler arasında en zor yok edilen tür olarak bilinen bu böceklerin İstanbul Şişli bölgesinde sık rastlanan böceklerden olduğu bilinmektedir.

 

Böcekler son derece zararlı canlılardır, salgılarında bulunan feromonlarla ve özellikle dışkılarının neden olduğu virüslerle insan yaşamında sağlığı tehdit etmektedirler. Böceklerin üremek ve yuva yamak için tercih ettiği yerlerin başında banyolar ve mutfaklar gelmektedir. Haşerelerin gündüz görülmesi ise çok zordur, gürültü ve ses onları yuvalarında kalmaya iteceği için akşamları ortaya çıkmayı severler.

 

Böceklerin hayatınızı kâbusa dönüştürmesine izin vermemek elinizde. Yiyeceklerinizin üstünü açık unuttuğunuzda, o yiyeceğin üzerinden bir hamam böceği geçtiğinde salgılarını o yiyeceğin üzerine bulaştıracaktır. Lağımlarda, pis yerlerde dolaşarak kaptığı virüsleri yiyeceklerinize bulaştıran bu haşerelerin, öncelikle evde bulunan küçük çocuk ve yaşlıların sonrasında ise herkesin sağlığını tehdit ettiği gerçeğini kabul etmeliyiz. Böcek ilaçlama hizmetini mutlaka profesyonellerden almamız gerekir. Eğer sağlıklı bir yaşam istiyorsak, bunun sadece yaşa alanlarımızı temizlemekle olmayacağını, böceklerin istilasından kurtulmak için uzman kişilerin ilaçlama yapması gerektiğini görmeliyiz. Böceklerin aniden ortaya çıkan, ancak önlem alındığında sürpriz yaşatmayan bir sorun olduğunu bilmenizi isteriz.

 

Ev ve işyerleri için ciddi risk oluşturan böceklerin Şişli için önemli bir problem olduğunun farkındayız. Bu tür böceklerin kendi çabanızla ilkle mücadelelerle yok edilmesi mümkün değildir çünkü profesyonel çözüm gerektiren bir konudur. Böceklerin ilaçlanmaları için en uygun dönem yumurta bıraktıkları dönemlerdir. İlaçlama işinin periyodik olarak yapılması, böceklerin evlerinizde yaşamınızı istila etmesini engelleyecektir. Profesyonel ilaçlama ekiplerimizde 7-24 ulaşabileceğiniz şekilde hizmetinizdeyiz.