bocek ilaclama
İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kurfalı Böcek İlaçlama

İstanbul böcek ilaçlama ekiplerimiz arasında Kurfalı (Hürriyet) böcek ilaçlama ekibimizle de hizmetinizdeyiz. Etkili ilaçlama yöntemlerini profesyonel bir şekilde uygulayan, yaşam alanlarınızın daha sağlıklı ve risksiz alanlar olmasına imkan veren çalışmalarla etkin çözüm sunan ekiplerimiz 7-24 hizmetinizdedir.

Çocukların böceklerin zehirlerinden, taşıdıkları virüslerden uzak tutulması gerekir. Eğer çocuklarınız için sağlıklı yaşam alanlarını önemsiyorsanız, Kartal böcek ilaçlama ekiplerimizle iletişime geçmeli, kapalı ve açık mekanlarınızı böceklerden arındırmalısınız. Çünkü böceklerin neden olabileceği salgın hastalıklar içerisinde ölümcül riskleri olanlar, felç ihtimali olanlar ağırlıkta. Kişilerin mutlaka böceklere karşı önlem almaları gerekir, çünkü böcekler her yerdedirler!

Bizim evimizde böcek yok demeyin, akarlar ciddi salgın hastalıklara neden olabilecekleri gibi gözle görülmedikleri için insanların varlığını fark etmedikleri bir türdür. Böcek ilaçlama Kurfalı (Hürriyet) bölgesinde aldığımız en büyük talep mite, mayk, akar diye isimlendirilen böcek türü içindir. Bu türün toplam 8 ağzı vardır, kaşındıran bir canlıdır. Kıyafetlerinizde koloniler kurabilir, halıların içinde yaşayabilirler. Özellikle evde küçük çocuk varsa halıların temiz olması çok daha önemlidir. Halılarınızı kendiniz yıkadığınızda akarların yok olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü akarlar öyle normal temizlik ürünleri ile yok olmazlar. Profesyonel bir ilaçlama ekibinden destek almanız gerekir. Yaptıracağınız ilaçlama işlemleri ile belli bir süre için bu tür böcekleri yaşam alanlarınızdan uzaklaştırmış olursunuz.

Sadece akarlar için değil birçok başka tür için de Kurfalı (Hürriyet) bölgesinde ilaçlama işlemleri yapıyoruz, bunlar; tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite lağım faresi, çatı faresi, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, ağaç kurdu, kırkayak, kara fatma, kalorifer böceği, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, kene tespih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, kırkayak, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, bit gibi böcekler için de etkin ilaçlama yapıyoruz. Böceklerden hayatınızı tamamı ile kurtarıyor, profesyonel çözümler üretiyoruz.